Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így érdemes orr piercinget...

Így érdemes orr piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés

Elég aszimmetrikus az orrom (általában nem tűnik fel az embereknek, de engem eléggé zavar és pl a fényképeken is eléggé látszik, de lehet csak az én bigyóm hogy csak számomra nagyon feltűnő). És arra gondoltam hogyha csináltatnék orr piercinget (kis karikát az egyik orrcimpába) akkor az elvonná a figyelmet róla.


Egyébként tetszenek a piercingek meg volt is már, szóval ez nem egy olyan "hűdenagy" lépés lenne számomra. VISZONT már van az orromban egy septum piercing. :) És lehet, hogy a kevesebb néha több. Elég sok képet nézegettem és van, akinél kifejezetten tetszik, hogy van az orrcimpájában is kis karika meg septum piercingje is. De attól is tartok, hogy kicsit már a túl sok kategória lenne és elég a septum. Tényleg nem tudom.


Ti mit gondoltok?


2019. dec. 7. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint sehogy nem érdemes orr piercinget csináltatni.
2019. dec. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon sok embernek van problémája az orrával, de sokaknál ez nem olyan valós probléma. Mármint, hogy lehet hogy valakinek tökre normális orra van, és még is azt hiszi, hogy rossz. Szóval most az, hogy tényleg nagyon feltűnő-e az asszimetria nálad, az jó kérdés.

Viszont szerintem a piercing az pont, hogy inkább felhívja a figyelmet magára az orra, az orr kinézetére. Szerintem.


De a kérdésedre válaszolva, szerintem ha a kis karika és a septum sok is lenne, max. akkor a másik karikát kicseréled kis pöttyre. Vagy az már nem tetszik? Mert szerintem a kis pötty a septummal az úgy nem lenne sok, de lehet a karika sem, ezt látni kell. :)

2019. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondolkodtam rajta, valószínűleg sok lenne és tényleg csak felhívná a figyelmet az orromra, bőven elég ami most van. :)
2019. dec. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!