Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Minden reggelt...

Lányok/Nők! Minden reggelt azzal kezdek, hogy szépen rendbe teszem magam. Haj, smink ruha stb. De ebben a melegben olyan mintha semmit nem csináltam volna!?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok,hogy egész nap ápoltnak és rendezettnek tűntök? Én mikor haza megyek bele nézek a tükörbe és elámulok,hogy úristen így néztem ki egész nap?: )
2010. júl. 19. 19:48
 1/8 lill* ***** válasza:
sehogy.. nem csinálok semmit elöltözök összefogom hajam:/
2010. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

reggel elkészülök normálisan napközben van nálam higi kendő amivel frissítek magamon..

dél körül egy mosdó közelbe kerülök ahol megmosom az arcon esetleg a hónaljam akkor dezodor ha kell.és megyek tovább


ja és mindig van nálam frissítő spray is kivi illatú:)


15/L

2010. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

túl sok sminket hiába használsz,az izzadságtól úgyis csak elfolyna.meg ha ilyen erősen süt a nap,az se tesz jót a bőrödnek.

mielőtt elindulnék a városba,letusolok,a hajamat feltűzöm,felöltözök és indulok.

2010. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

felveszek egy kényelmes ruhát. megmosom a hajam, rakok rá egy pici göndör hajra való habot, mert dauerolt a hajam, felrakom a fejemre a napszemcsit és go:)

de van nálam oldalt táska, amiben van féső. spray.

Én Garnier 24h deot használok, és nagyon penge! A legjobb deo!

Én nem sminkelek, szép barnára süttettem az arcom:) meg ilyenkor le is folyik, csak a gond van vele. Minek?:)

17/L

2010. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Az elkenődött sminkre és az arc izzadására kitűnő megoldás egy erős hajlakk. Mikor kész a sminked fújd be az egész arcod hajlakkal.Ez nagyon jól visszatartja az izzadást.
2010. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Általában sminkelni szoktam, de ebben a nagy melegben nem, mert csak elfolyik, szét kenődik és nem akarok egész nap azon izgulni, hogy is nézek ki.

Simán megmosom az arcom, összefogom a hajam, vagy frissen mosva vizesen hagyom. Napszemüveg és irány a város.

Persze a táskámban van mindenféle kellék: fésű, hajgumi, lakk, nedves kendő, dezodor.

2010. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem sminkelek és nedves kendő, a hajamat pedig magától hagyom megszáradni és belakkozom kicsit - a fodrásszal olyanra vágattam, hogy így is mutasson valahogy.


Ha sminkelek, csak egy kevés arckrémet és púdert használok, ha nagyon kell icipici korrektort. A vörös Labello az ütőkártya - egy pici a szemhéjam közepére, egy pici az ajkamra. Kész.

2010. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha otthon vagyok és csak lustizok akkor csak meg mosom a fogam és az arcom.

ha viszont megyek valahova akkor megmosom a hajam, behabozom, megszárítom, szempillaspirál egy kis szájfény,

dezodor és testpermet mindig van nálam.

ennyi :)

17L

2010. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!