Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt keressek...

Milyen parfümöt keressek férfiként elit kategóriában, ha a vanília/süti illatok a kedvenceim? Vagy térjek át másra, ha csajozni akarok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kollegina nagyon érzékeny az illatokra, emiatt elkezdtem beleásni ebbe a témába magam. Mivel a nőknek eleve érzékenyebb a szaglása, lehet segítene nekem a randiban/párkapcsolataimban is, ha kellemes illatom lenne (tudom, hogy nem csak ez számít, a többi nagyjából adott, csak szeretnék ráadni egy lapáttal :P).

Dezodorból nekem a Dark Temptation jött be, ha ez számít valamit. Illetve most kipróbáltam a Real Madridos parfümöt, ami szintén kellemes a számomra. De inkább az lenne a fontos, hogy a nők is felfigyeljenek rá. Ezek alapján kiindulva milyen parfüm lenne nekem ajánlott?

Ami tippeket kaptam: Sauvage Dior, One million, Real Madrid, Barcelona (ez annyira nem jött be)


Főleg nők véleménye érdekel, mit imádnak, illetve azon férfiakké, akik illat alapján érezték, hogy fókuszba kerültek :P



2019. dec. 17. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

tényleg ad egy pluszt, ha valakinek kellemes az illata, viszont mivel tényleg mindenkinek más az ízlése és más tetszik neki, szerintem inkább olyat válassz, ami neked tetszik és ami illik hozzád

persze más véleményét jó lehet kikérni, ha már van konkrét parfüm ami tetszik, de ne mások ízlése befolyásoljon elsősorban

szerintem próbálj ki a boltban tesztereket és az eladók is biztos segítenek olyat ajánlani, ami nagyjából megfelel az elképzelésednek és ettől még nem kell vásárolnod is rögtön


hogy egy kicsit a kérdésre is válaszoljak, én személy szerint szeretem az édes, de nem túl tömény illatokat férfiakon is, de konkrét parfüm neveket nem tudok

a vaníliával azért óvatosan, mert ha az a domináns illat, lehet inkább lesz nőies beütése, amit meg gondolom nem szeretnél

de biztos van olyan illatkombináció, amiben van vanília és mégis férfias, szóval nem azt mondom, hogy attól el kell zárkózni, csak erre figyelj azért

2019. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahány nő annyiféle ízlés. Én pl rosszul vagyok a fenyőjegyes illatokkal másnak lehet az az afrodiziákum. Erre nem lehet adni
2019. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A sauvage dior olyan messze van a vaníliátol mint Makó ... Keresgélj gourmand parfümöknél ha a vaníliát szereted. Mugler Pure Tonka édesebb pl.

A másik meg, hogy ezek mind mainstream parfümök az "elit" nem itt kezdődik. Ez nem zárja ki azt, hogy találsz itt jókat amik tetszenek. Ha bejön a Dark Temptation az Axe-től akkor a Thierry Mügler körül nézegess, az olcsó és gourmand.

2020. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mugler Angel man,Cuba original
2020. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!