Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak vékony nők lehetnek...

Csak vékony nők lehetnek szépek és vonzóak? Főleg ferfiak véleménye erdekelne.

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 15:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
39%
Igen.
2019. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak ők.
2019. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem, bizonyos teltebb nők is vonzóak. Viszont, ezt ne keverjük össze a kórosan elhízott malacokkal.
2019. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2019. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


Sokan fetisizálják a kövér nőket. Ez egy extrém dolog, de ahány ember annyi preferencia.


Meg kicsit úgy vettem észre, hogy az emberek többsége saját kategóriájukon belül mozogva keresnek párt.


Pl.: Volt egy nagyon jó fej, aranyos, elég kövér barátom. Mindig ha nőkről volt szó az adott választékból a legnagyobbra mondta hogy tetszik neki.


Ahogy tudom eddig minden barátnője rettenetesen kövér volt. Neki ez tetszik.


Sportosabb ismerőseim meg sportosabb nőkkel jöttek össze.


Szóval nem csak a vékony nők lehetnek szépek egy férfi szemében. Van akinek igen, de minden ilyen emberre van elgalább 2 aki máshogy gondolja.

2019. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Minek kiírni ilyen önigazolós kérdést? Ez objektív, nekem pl vannak vonzó husisabb nők, csak az a baj, hogy nincs önbizalmuk és nem viselik jól a kinézetüket. A vékony nők nem is jönnek be, akiknek kilóg minden csontjuk. Az már beteges
2019. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Nekem inkább a nagydarab nők jönnek be, el nem tudnám képzelni magam egy modellarcú ugródeszkával.
2019. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
65%

Ez minden embernél más és más. A legtöbb férfi szerintem is a vékonyabb nőkhöz vonzódik, de ismerek nem egy olyan srácot is személyesen, akik kifejezetten a husisabb nőkhöz vonzódnak és boldog párkapcsolatban is élnek ráadásul. Sőt, olyat is ismerek, akinek ez egyáltalán nem számít, csak legyen nő és nőies.

Nekem személy szerint a vékonyabb nők a gyengéim, de ismertem olyan lányt, aki nem volt éppen a legvékonyabb fajta, mégis volt benne valami, ami miatt éreztem iránta vonzalmat és ismerek olyan lányokat is a mai napig, akik szépek, vékonyak, mégis egy ujjal nem tudnék hozzájuk érni.

2019. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Mindenkinek más az ideálja.


Számomra a női alkat ott kezdődik, hogy homokóra forma.

Legyen arányos, ne batár, ne mini.


Az arc pedig még inkább meghatározza egy ember szépségét.


+Ha mindenkinek egyforma izlése lenne gondolj bele mi káosz uralkodna.


Az "ideál" emberek megőrülnének, akik csúnyábbak, azok magányosan depisen halnának meg.


Jó, hogy mindenkinek más a "szép". 😅😅

2019. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Annyira bírom, hogy akik akár csak annyit írnak, hogy nem tetszenek nekik a duci nők azt lepontozzák nagyon durván. Míg akik azt írják, hogy ugródeszka meg mennyire egészségtelen azok fel vannak pontozva 100%-ra. Kicsit magatokba nézhetnétek és átgondolhattnátok a rohadtul bántó szavaitokat.


Üdv. egy vékony tini akit egész eddigi életében anorexiásoztak és ropiztak. És részben emiatt semmi önbizalma nincs. És ezért sírta magát álomba éveken keresztül.(annyit eszek mint egy felnőtt férfi, genetika)

2019. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!