Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkozáshoz milyen körömla...

Gél lakkozáshoz milyen körömlakkot használhatok?

Figyelt kérdés

Az alap lakk után kenhetek levegőre száradó körömlakkot? Majd után a fedő lakkot rá?


Vagy csak pl. külön gél lakkozásra alkalmas körömlakkot kenhetek a 2 réteg közé?


Ti hogy csináljátok?

(Amúgy a One Step CrystaLac készletről lenne szó)


2019. dec. 24. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, a kettő közé is inkább géllakk kerüljön, a sima körömlakk berepedezik a top coat alatt
2019. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy miiii?? Bocsi, de a leírásban található szöveget sem értem!

1. A gél lakk, az gél lakk. Köze nincs a levegőre száradó lakkhoz...

2. Azt írtad, one step lakkról van szó. Nos, one step alá alapréteg sem kellene. Én körmös vagyok és szoktam tenni a vendégeim körmére, pláne a problémás körömre. A ONE step, mint a nevében is van, 1 lépéses!!! Feltolod, felkaparod a bőrt. Mattítod a köröm felületét. Nail prep előkészítő folyadékot használsz, majd 1-2 réteg one step gél lakk, ami lényegében kész is! Ha a fényt, tartósságot szeretnéd növelni, akkor kell rugalmas (ez fontos, hogy rugalmas legyen!) fényzselé. És aztán kész.

3. A gél lakk alá vihető fel alaplakk, ami valójában a one stepnek nem része, elhagyható. Ergo ha gél lakkoznál, de felviszel egy base gelt, amire levegőre száradó lakkot húzol, majd fedőfénnyel feded, az nem gél lakkozás.



"Vagy csak pl. külön gél lakkozásra alkalmas körömlakkot kenhetek a 2 réteg közé?"

Na ezt felejtsük már el! A körömlakk az körömlakk, a gél lakk az gél lakk! Azon kívül SEMMI közük nincs egymáshoz, hogy a funkciójuk azonos. A gél lakk uv, uv/led fényben köt, tartós állagú lakk. Nem pedig egy körömlakk, ami gél lakkozásra használható.

2019. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!