Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemkörnyékápolótól szemránckr...

Szemkörnyékápolótól szemránckrémtől öregedhet a bőr?

Figyelt kérdés
Októbertől kezdve odafigyelek az arcápolásra használok arckrémet és szemkörnyékápolót, mert hallottam hogy időben el kell kezdeni illetve már meg is jelentek apró ráncok a szememnél. Szemkörnyékápolóból többet kipróbáltam azóta viszont most este ahogy kentem fel azt veszem észre mélyebbek és csúnyábbak a szememnél a ráncok eddig ennyire brutális nem volt... járt már így valaki vagy valamit rosszul csinálok? 26 éves leszek de kb 30 éves a ráncom igazából csak akkor látszik nagyon ha nevetek de utána is minimálisan látható. Eddig nem volt soha semmi probléma mindenki fiatalnak nézett mint a korom, fél éve napi min.2 liter folyadékot iszok és a családban sem olyan ráncos senki, egyedül az igaz hogy keveset alszom. Hagyjak el esetleg minden terméket és nézzem meg változik e a helyzet?
2019. dec. 30. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha keveset alszol miert csodalkozol? Nyilvan rancosodni fogsz a keves alvastol. Ha olcso cuccokat hasznalsz annak nem hiszem, hogy lenne eredmenye. Lehet csak te latod ugy, hogy melyultek a rancok, mert az utobbi idoben tobbet foglalkozol a nezegetesukkel.
2019. dec. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy viszed fel a krémet? Ha rendesen kened akkor simán okozhattál ráncokat. Az ujjbegyekkel kell nagyon finom ütögető mozdulatokkal felvinni úgy hogy a bőr ne húzódjon.

Használsz fényvédőt?

2019. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nemcsak én látom ha nincs arcmimikám is a szemem sarka alatt a arccsontig látszanak a hajszál ráncok... ha meg nevetek akkor végig mélyen és nemcsak a nevőbarázdák látszanak ami természetes és mindenkinél van... Nem használok olcsó termékeket rá, volt collagen cocktail krémem azt rövidebb ideig használtam kipatzogtam tőle, yves roches terméket használtam és wellmaxx. Egyik sem két forint volt de nem is vettem észre hogy használna.. más 30 évesnek nincs az arcán ránc nekem meg. Igen keveset alszom de az utóbbi másfél hónapban odafigyelek rá és reggelente fáradtság nélkül kelek, illetve a napi min 2 -2.5 liter vizet megiszom.

Utolsó igen úgy viszem fel a mostani ilyen géles állagú hogy pontokban odanyomom a szemem köré és ujjbeggyel beütögetem. Esetleg rosszul csinálhatom vagy számít az irány. Fényvédőt eddig úgy használtam hogy sokáig alapozóban volt 20 faktoros utána kimaradt egy időszak sajnos biztos az is rontott rajta meg tavaly nyáron sokat napoztam és most fél éve használom az eucerin 50 faktoros oil controll fényvédőjét reggel vastagabban felvíve. Mondjuk azt is jócskán rákenem a szemem alá meg a szemöldököm alá is. Nem tudom mit csinálok rosszul. Az alapzó is már beleül a ráncaimba eddig ez sem fordult elő. Eddig elég zsíros bőröm volt minden reggel tocsogó arccal keltem örültem neki hogy majd késő öregszem és ráncosodom na meg sokan azt mondták 5 évet simán letagadhatok. Lehet korán kezdtem el a kencéket és rosszul sült el? Lehet abba kéne hagynom a használatukat? Tudom már eltűnni nem fognak csak ne rosszabbodnának.

2019. dec. 30. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A gel alkohol alapu. Szarit es oregit.

Az alapozo oregit nagyon!!!

Kendd shea vajjal az arcod.


Egyel nyers zoldsegeket,gyumolcsoket es halat. Paleo etrend fiatalit.

2019. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, bár ha nem a bőrödnek megfelelő a krém, elképzelhető, hogy felszíni szárazságot okoz, amitől a ráncok mélyebbnek tűnnek. Alapvetően nem okoz ráncokat egy termék sem. Elképzelhető az is, hogy az adott termékre érzékeny a bőr, ettől kiszáradhat vagy atópiás is lehet, amitől szintén öregebbnek tűnik abőr.
2019. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem az összes szemkörnyékápoló tartalmaz alkoholt... esetleg szérumszerű ápolót kéne keresnem ami természetes anyagokat tartalmaz? Mások is használnak és nem volt ilyen gond vele. Kombinált bőröm van a t vonalban illetve orr mellett zsíros többi helyen száraz a bőröm.
2019. dec. 30. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem használok külön szemkörnyékápolót. Egy hidratáló hatású szérum és rá a sima hidratáló szerintem teljesen jó.
2019. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!