Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki cyber goth...

Van itt olyan aki cyber goth stílusú?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokat kérdeznék, de fiúk is válaszolhatnak. Nem tudom, hogy miért de nagyon megtetszettek az ilyen stílusú csajok:

[link]


Vannak Magyarországon ilyen stílusú emberek (az én esetemben éppen lányok)? Amúgy ez a cyber goth milyen stílus? Youtube-on néztem pár zene videót de nekem olyan mintha valami electro/techno zenére úgy hörögnek, mint a metál vagy hardcore énekesek. Ha van itt ilyen stílusú lány akkor, küldjön már egy képet magáról legyen szíves.


2010. júl. 20. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lányokkal akarsz találkozni menj el egy-két industrial vagy goth koncertre, ott mindig van belőlük. Metalfesten is voltak .
2010. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!