Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Óra márkák között ismert és...

Óra márkák között ismert és jó a Maurice Lacroix?

Figyelt kérdés

#omega #Breitling #SEIKO #Longines #Rolex #TAG Heuer #Sinn #Maurice Lacroix #Vacheron Konstantin
2020. jan. 2. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hr6R7nqwpB8


Kis ideig van róla szó, nem kifejzetten a márkáról.

2020. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez is jó volt.

De engem inkább összességében érdekel a márkáról az emberek véleménye, nem csak kimondottan egy típusról. Ha csak egy típust veszünk, akkor inkább a Masterpiece kollekcióból.

2020. jan. 2. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó márka,

Általában Eta werkeket tokoznak, bár én inkább ebben az ársávban inkább a Longines márkát preferálom és ajánlani tudom neked is.

2020. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerem a Longines-t, van is órám tőle. Csak azért kérdezem hogy mik a vélemények a Maurice-ról, mert itt, külföldön nagyon nagyra tartják, és eléggé ismerik is az emberek. Arra vagyok kíváncsi, hogy Magyarországon is van-e ekkora rajongó tábora. :-)
2020. jan. 3. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon ismerik Magyarországon :)

Én is külföldi vagyok, mondjuk itt nem annyira ismerik :) (legalábbis errefelé ahol én lakom)

2020. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván itt sem mindenki, de azért ha az utcán megállítanék 10 embert, abból azért 4-5 mondaná, hogy hallott már róla. Szerintem sokkal nagyobb reklámot is kap itt, tulajdonképpen minden órás tart is Maurice-t, szóval jobban szem előtt van. Magyarországon nagyrészt Rolexet meg Omegát ismerik az emberek és ezzel kifújt.
2020. jan. 3. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát így van,

Ha valamit sokat reklámoznak, azt ismerik az emberek.

Magyarországon ami mindig is ismert volt/lesz az a Doxa és Atlantic

2020. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Itthon semennyire. Mi igazi órakedvelők ismerjük a prolik meg a rolexpistikék meg soha nem hallottak róla.
2020. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ismerem és kedvelem.
2023. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!