Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 cm testmagasságú nő comb...

160 cm testmagasságú nő comb körfogata hány cm alatt számít túl vékonynak?

Figyelt kérdés

#nő #vékony #soványság #comb #combkerület #comb körfogat #comb körméret
2020. jan. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy? Sportolsz valamit?
2020. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez most inkább elméleti kérdés. Arról lehet olvasni, hogy a derék, csípő körfogat milyen értékeknél jó, túl sok, vagy túl kevés. Combról nem nagyon találni ilyesmit. Csak azért írtam magasságot, mert nagyon nem mindegy ebből a szempontból.

Szóval egy viszonylag alacsonyabb nőnek hány cm alatt számít vékonynak a combja? Ami már nem normális, hanem túl vékony?

2020. jan. 5. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyfelől ez függ a magasságtól is, mert nyilván aki magasabb, annak az ugyan olyan vékony lábbal vékonyabbnak fog tűnni, mert hosszabb, illetve szerintem a csípő szélességétől is, hogy milyen messze helyezkednek el a lábaid egymástól, szóval ha mondjuk széles a csípőd, akkor "vastagabb" lábbal sem fog összeérni a combod, mint akinek mondjuk közel helyezkednek el egymástól. Szerintem számít az izom mennyisége is, szóval hiába van vékony lábad ha olyan petyhüdt, illetve lehet vastag de szép formás is. Centit nem tudok mondani, de ha átéred a kezeddel, az már az szerintem.
2020. jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!