Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Lányok nektek bejönnek a hosszabb hajú pasik?

Figyelt kérdés
Ha igen, szakállal együtt vagy nélküle jobb? Nem túl feminin ha nincs arszőrzete a pasinak? Illetve milyen hajszínben a legvonzóbb nektek?

2020. jan. 13. 04:42
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kevés pasi tudja viselni a hosszú hajat (sokaknál a hosszú egy szomorú, tarkónál felfogott lófarkat jelent) . Van akin tetszik, de többnyire nem.
2020. jan. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha rendszeresen mosakszik akkor igen :-D
2020. jan. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is egyetértek azzal hogy kevesen tudják jól viselni.
2020. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vállig érő haj tetszik, nem tudom az hosszúnak számít-e férfiaknál. Hajszín mindegy. Meg amúgy a haj is, ha amúgy bejön 😊
2020. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakáll nélkül, rettentő jol tud kinézni
2020. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon! Az arcszőrzet meg pláne, hosszú haj nélkül is.

De!

Csak akkor, ha az illető igényes magára, rendesen mossa a haját, formára igazítja a szakállát és alapvetően tiszta.

Az a baj, hogy ha egy pasinak azt mondod, "a szőrös férfiak jönnek be", akkor egyből mind a mosdatlan, zsíros hajú, elhízott hobókra asszociál, pedig az aztán minden, csak nem vonzó.

2020. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik, a barátomat hosszú ideig győzködtem, mire a kedvemért megnövesztette :D kb váll alà erő haja van, szőkés, hullámos, nekem az ilyen tetszik legjobban. hozzá növesztett rövid szakállat is, úgy néz ki, mint egy szexi viking :D szerintem ez a hosszabb, ápolt haj + karbantartott szakáll jól állna a legtöbb férfinek :) de amúgy nem feminin szakáll nélkül sem önmagában a hosszú haj. jó, persze ha nőies arca, stílusa van egy pasinak, rajta a hosszú haj is nőies lesz, de nem ezen múlik.
2020. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ápolja és nem köti kontyba, akkor nagyon.
2020. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom azokhoz, akik azt mondták, hogy a hosszú haj és az arcszőrzet is hihetetlen szexi, amikor szépen ápolva van, és illik az illető stílusához. Tényleg olyanok vele a pasik, mint a szexi vikingek.

Tibor Pusch például örökös szerelmem, keressetek rá instagramom, nem fogtok csalódni.

2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dylan Brosnan? :)
2020. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!