Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények rólam? Minden...

Vélemények rólam? Minden mennyiségben várom őket!

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 22. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem rossz, csak ez a nadrág borzasztó, meg a pólódat egy picit húzhatod lejjebb, illetve a beálláson is lehetne egy kicsit csiszolni. meg mosolyogj már egy kicsit, ha tudsz, tegyél fel egy olyan képet is magadról. egy sima varrás nélküli farmer jobb lenne.
2010. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10 skálán 5,5-6
2010. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a farmer nekem sem adja. már lecserélőben van.


valamivel mosolygósabb képem akad, csak annyi vele a gond hogy csak a fejemet kapták le.


[link]

2010. júl. 22. 09:39
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem olyan "hű de menő pasi vagyok" nak tűnik mind2 kép, de lehet csak a képek kedvéért

helyes vagy:)

2010. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a szemüveg nem éppen a legjobb
2010. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, nekem nem tetszel. Olyan amorf formájú a fejed, vagy lehet, csak a kép furi...
2010. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arcra olyan vagy, mint egy fiú a buszon, akivel minden reggel együtt utaztam. Meg kell hagyni, Őt kifejezetten helyesnek találtam, de lehet, hogy a haja dobott rajta sokat. Nem jön be a fiúknál a mostani trend, az oldalt le, fölül fent, de neki nagyon helyes lett tőle az arcocskája. Talán ha Te is növeszted még picit a hajadat, és belövöd egy kis zselével, sokat fog dobni rajtad. Az alap nem rossz! :) Amúgy meg, olyan egyszerű szerzet lehetsz, semmi extra. :)
2010. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a második képed sem mosolygós...
2010. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. vannak benne nagyon hasznosak, kevésbé hasznosak :)


még egy kérdésem lenne.


Hány évesnek nézek ki?

2010. júl. 23. 11:30
 10/12 anonim ***** válasza:
23-26?
2010. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!