Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! A 75B mell kicsinek...

Férfiak! A 75B mell kicsinek számít nektek?

Figyelt kérdés

Félek, hogy nekem túl kicsi :/


24L



2020. jan. 23. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te nem érted, mit jelent a visszajelzés.
2020. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De értem mit jelent de ha értelmesebbet nem tudsz ide kommentelni akkor vitatkozni ne gyere, köszi.
2020. jan. 23. 21:18
 13/19 anonim ***** válasza:
Áruld már el, picinyem, te tényleg csak azt az egy konkrét formát bírod felfogni visszajelzésként, hogy mások konkrétan beszélnek neked a melledről?
2020. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok a picinyed.

2. Értelmetlen dolgon vitazol és okoskodsz, mert nincs jobb dolgod mint este 10kor figyelni mikor érkezik ide válasz. Legalább lenne annyira fontos amit mondassz. De nem. Sajnálom ha nincs jobb dolgod mint a kérdésemen lovagolni..

2020. jan. 23. 21:55
 15/19 anonim ***** válasza:

1. Nem éppen a te kérdésedet figyelem elsősorban.

2. Azért neked sem lehet valami sürgős dolgod, ha itt válaszolgatsz életed nagy kérdése kapcsán.

2020. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Legyen neked igazad :) addig úgy sem fogsz leallni :)
2020. jan. 24. 00:14
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindegy szerintem, egy párkapcsolatban nem ez lesz a fontos, ha meg csak alkalmi keksz kell, akkor meg vagy megint nem lesz fontos a férfinak, vagy az, és majd kiderül, hogy éppen akkor Lóbráner Lajosnál milyen vagy. Amúgy meg engedd el a témát.
2020. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

B mell átlagnak számít, de mivel 75-ös körméreted méreted van így biztos nagynak hat.

Szerintem majdhogynem mindegy milyen a mellméreted, ha amúgy rendben vagy. Nem ez fogja meghatározni, hogy tetszel-e valakinek vagy sem. Persze egy éjszakásnál biztos sokat nyom a latba.

2020. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kiss Ramónának is 75B-s melle van, és nem tűnik kicsinek szerintem. Vagyis inkább átlagos.

[link]

2020. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!