Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is ritka az a nő...

Plüssfigura kérdése:

Szerintetek is ritka az a nő akinek homokóra alkata van?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan jött ez de észre vettem hogy egyre kevesebb nőnek van már azaz igazi homokóra alkata ez ilyen megfigyelés.. Szerintetek is így van? Kezdek félni hogy elveszik. Ti mit gondoltok erről?

2020. jan. 24. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs kevesebb ilyen alak, és nem is fog "elveszni".
2020. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek
2020. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a homokóra alkatúak nagyon hajlamosak a hízásra. A mai túlsúlyos világban a legtöbb közülük elhízott, elvesztette az alakját.
2020. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Elvileg nekem homokóra alakom van, de szerintem inkább körte. 😅
2020. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

"Egyre kevesebb" lol, ezerféle alkatú nő létezik a világon, régen sem volt több homokóra alkatú nő, csak ma már hál istennek senki nem kényszerít minket arra, hogy fűzőket hordjunk.

Nefossá'

2020. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Semmivel sem ritkább mint a többi alkat. Inkább csak nem tűnik fel, mert sokan kényelmesen öltöznek, mig a homokóra alakon a kicsivel testhezállóbb ruhák mutatnak a legjobban. Ha valaki felvesz egy bő pulcsit, akkor a melle eltartja, és nem is látszik a dereka.

Amúgy az ilyen nőknek épp hogy még jól is tud állni egy kis plusz súly, mert mind csípőre, comrba, mellre megy először, a derekuk meg arányaiban vékony marad.

2020. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!