Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete vagy fehér számlappal...

Fekete vagy fehér számlappal néz ki jobban ez a férfi karóra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2020. jan. 31. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fekete (vagy sötétkék) számlap mindig sokkal férfiasabb és elegánsabb mint a fehér.


De erre az órára ez végképp igaz, mert a szija eleve eléggé nőies, és fehér számlappal meg egyértelműen nőinek tűnik. Én bevallom, nem hordanám férfiként. Maradnék a markánsabb, hagyományosabb felépitésű fémszijnál

2020. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek olcsó órák, vedd meg mindkettőt, utána váltogathatod kedved szerint s alkalomnak megfelelően.
2020. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A fehérlaposat még talán én is felvenném (23/N).

Szóval inkább a feketét tudnám férfin elképzelni.

2020. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én a mesh/milánó szíj megszállottja vagyok. Érdekes mód, drágább modelleknél szinte nem is látni ilyen típusú szíjat... Szóval cserélni kell, ha valaki drágább órát szeretne, de ilyen szíjjal.


Szerintem tud férfias lenni ez a szíj, igaz, ennél a modellnél ez valóban nem mondható el.


[link]


Most egy ilyen órám van, vettem rá egy durvább szövésű mesh szíjat, szerintem teljesen férfias, csak a kék számlap nem megy mindenhez.

2020. jan. 31. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt mondom, hogy az én izlésemnek túl lágy, nekem a karóra az legyen nagy, nehéz, markánsan elegáns darab, érezzem a súlyát a karomon, akkor érzem férfiasnak (és másokon is attól néz ki jól)


De láttam már férfiakon ennél femininebb órát is, pl fehér bőrszijasat, meg neonszinben tűndöklőt (utóbbit boldog, családos hetero pasi ismerős karján), és láttam olyan férfiasan bumfordi órát is, amiről leritt, hogy a gazdája már azt a rossz értelemben "férfias" kategóriát képviseli, akinek semmi érzéke vagy izlése nincsen az öltözködéshez, vagy olyat, amitől hétpróbás verőlegény benyomását keltette a tulajdonosa a 8 centi széles rocker bőrszijával...


Szóval, izlések és pofonok különbözőek

2020. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésre válaszolva, fekete. Az keményít rajta, de a fehérrel már nagyon feminin.
2020. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Valóban férfiasabbak azok a szíjak, amelyekre gondolsz. Sejtem melyikek azok.


Csak az a gond, hogy ha adott egy vékonyabb férfi csukló, akkor azok nagyon ostobán tudnak kinézni rajta.

2020. jan. 31. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl vastag csuklóm, de ettől függetlenül búvár órám van (nem a szó szoros értelmében, csak ez a stílus neve).
2020. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha már kérded, nekem ilyesmi stilus az, ami tetszik (árkategóriától függetlenül):


[link]


[link]


vagy ha bőrszijas, akkor ez a kicsit vagányabb stilus:


[link]



De mindenkinek szive joga, hogy milyet választ. A karóra tipikusan olyasvalami, amin úgy a jó, ha átjön kicsit a férfi saját egyéniségéből valami :)

2020. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy sikerült rájönnöm, miért nem tetszenek, amiket linkeltél. Nem a szij önmagában, hanem hogy a szij minimalista, modern stilust képvisel, az óraszerkezet egész volnlvezetése, számlapja viszont klasszikus, már-már régimódi. Üti egymást. Olyan érzést kelt bennem, mintha eredetileg bőrszijas lett volna.


Ha már milánó szijast hordanék, én inkább elmennék digitális-okosórás irányba, ahol az óraszerkezet, a számlap is olyan modern és letisztult, mint a szij.


[link]


[link]

2020. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!