Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümmániások, hogy sikerül...

Parfümmániások, hogy sikerül elhasználnotok a sok felhalmozódott parfümöt?

Figyelt kérdés
Úgy 8-10 féle parfümöm van, és nagyrésze nagykiszerelés, mert azt érte meg megvenni. Viszont már megint nézegetem az illatokat, próbálnék újat, de még az itthonlevőkre sem látok nagy esélyt, hogy belátható időn belül elhasználom őket. Eladni, ajándékozni nem akarom, mert mindet szeretem, szívesen használom. 10-15 milis miniparfümöket lehet valahonnan rendelni? Sajnos nagyobbat nem szabad vennem úgy látszik.

2020. febr. 4. 09:33
 1/3 Metionin ***** válasza:
Én az utóbbi időben többet kaptam, plusz amit magamnak vettem, hát nekem is van most vagy 10 féle. Először is most parfümstop van nálam, akkor veszek újat ha egy elfogy, a másik dolog meg hogy jobb 2-5-10 ml-es kis fújósokat venni pl. krémmániás eladóktól, úgy nem halmozódnak fel nagy kiszerelések.
2020. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg az szokott lenni, hogy erős felindulásból megveszem az akciós 100 ml-eset, aztán másnap rájövök, hogy mégsem tetszik. Hányszor megfogadtam, hogy ilyet többször nem csinálok.
2020. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2, szerencsére nem szoktam úgy járni, hogy nem tetszik, max. kevésbbé. :D

#1, valóban az éri meg legjobban, csak sajnálom a pénzt a postaköltségre :( Mégegyszer annyi mint amennyibe a kis parfümöcske kerül.

Korábban a notinoról rendeltem illatmintákat, egyszerre olyankor többet, de mostmár nagyon lecsökkent a minták választéka. Ami márkát szeretek, abból nincs is. Viszont csak az lesz, hogy keresek webáruházat ahol lehet kapni 5miliseket, mert a márka illataiból kell :D Vagy a krémmánián városombéli eladót keresek :D ...majd ha valamikor fogyott az itthoni készlet...

2020. febr. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!