Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok kaposvaron olcso...

Tudtok kaposvaron olcso mukormost?

Figyelt kérdés
Relative olcsot, mert senkit sem ismerek a kornyeken ujonnan koltoztem ide, es eddig akarhol voltam 3000ert csinaltak max szoval 3-4ezerert tudtok mukormost?

2020. febr. 4. 15:59
 1/4 anonim válasza:
3000-ért normális igényes műkörmöt senki nem keszit. Csak olyat ami pár napig tart. 6000-től kezdődik az, ami már tartós lehet. Én pest megyében elek, itt ilyen árakon dolgoznak vidéken. A fővárosban sztem 10.000 felett. Sztem Kaposvaron sincs olyan aki 3000-ért tartós szép körmöt csinál neked. Ezek az anyagok amikkel dolgoznak, nem olcsóak.
2020. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ahol eddig laktam csinaltak es szep is volt meg tartos is. Illetve baratnomnek is csinaltak ilyesmi arba, es neki is tartos volt es szep is. Barmilyen kerest teljesitett porcelan virag stb. Sima mukormosnel meg kulon szamolnak fel azert amilyen mintat kersz. Csak ezert kerdeztem mert eddig igy tapasztaltam. De koszi a valaszt.
2020. febr. 5. 14:27
 3/4 anonim válasza:
Én is próbálkoztam olcsóbb műkörmössel.. de sosem vált be. 1#vagyok.
2020. febr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszt :)
2020. febr. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!