Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Gigi Hadid vagy...

Szerintetek Gigi Hadid vagy Bella Hadid a szebb?

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 9. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Gigi
2020. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Bella, de nem a szépségük kell szeretni, hanem az egyéniségük.
2020. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket sem mondanám különösen szépnek. De ha választani kell, akkor Gigi a szebb az én ízlésem szerint.
2020. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyikük sem szép, (persze náluk nem is ez a fő szempont), de ha kettejük között választani kell akkor egyértelműen Gigi.
2020. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Bellát soha nem tartottam szépnek. Egyáltalán nem. Megnyúlt, kifejezéstelen lóarca van.

Gigi sokkal szebb. Van egy jellegzetes arckaraktere, a szemöldöke irigylésre méltó.

2020. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Bella

Úg néz ki mint Jennifer Lawrence modellben

2021. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bella. Ez egyértelmű.
2023. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gigi!! Mindenképp
2023. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
Ti, akik azt írjátok, hogy egyik sem szép, eléggé nincs ízlésetek, már ne is haragudjatok. Mondjuk azt még jobban megértem, ha Bellát sokan nem tartják szépnek, mivel kb. nincs egy olyan terület az arcán, amit ne szabatott volna át, bár ennek ellenére szerintem nem csúnya, sokkal szebb lett a plasztika után, viszont Gigi aztán tényleg egy gyönyörű nő. Smink nélkül is, nézzétek meg a gyerekkori fotóit. Akkor még nyilván nem sminkelte magát, és akkor is már meg voltak neki ezek a gyönyörű vonásai. És ezt mind nőként mondom. Még női szemmel is lélegzetelállító megjelenése van.
2023. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!