Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Notino-n hamis parfümöket...

Notino-n hamis parfümöket árulnak?

Figyelt kérdés
Rendeltem onnan Armani Acqua di Giò Absolu-t amit mindig használok és egyáltalán nem olyan mint ami eddig volt. Először vettem innen és nekem nagyon gyanús hogy ez hamisítvány.

#átverés #armani parfüm
2020. febr. 22. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

NEM! - És soha nem is árultak. Ha ilyenen kapnák őket, azonnal lehúzhatnák a rolót.

Rendszeresen rendelek tőlük, - nem volt olyan vásárlásom, amivel ne lettem volna elégedett, - magas minőségű, eredeti minden.


VISZONT: az Armanival kapcsolatban mindenképp tudni kell (jó, hogy leírtad a márkát már ezért is 🙂), hogy bizonyos parfümöknél (a legtöbbnél) történt egy nagyobb formulaváltás, változtattak egy csomó összetevőn, emiatt a Krémmánián is panaszkodtak rá, hogy mások az illatok, mint amilyen régen volt és rengeteget romlottak.

2020. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez tuti hamisítvány. Jeleztem is a dolgot az Armaninak.
2020. febr. 22. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
És mit írt az ármányi?
2020. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hamisítvány. Küldtek egyet meg bocsánatot kértek és azt írták intézkednek az ügyben.
2020. márc. 9. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy van köztük hamis. 6-ból 2 rendelésem tuti hogy hamis volt, a többi rendben volt. Nem tudom, hogy mit csinálnak a parfümökkel, mert az üveg eredeti de ami benne van az nem okés. Direkt összehasonlítottam a rendelt parfümöt a douglas-os teszterrel és lehet érezni a különbséget. Nem olyan intenzív az illat és közel nem tart olyan sokáig.


Inkább nem veszek ott semmit ezek után.

2020. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó! Szerintem az lehet, hogy az eredeti, kifogyott üvegbe töltik a hamisítványt. Ezért lehet, hogy mondjuk 11 éve, vagy több éve gyártották őket... Pár éve egy alapozót vettem, aminek a doboza eredeti volt, de sok évvel ezelőtt gyártották. Viszont nem volt jó, ezért nem használtam el.

Először csak arra gondoltam, hogy sok éve gyártott terméket adnak el, ezért van kicsit rosszabb minősége. Viszont neten nagyon sok rossz véleményt olvasni, hamis parfümökről.... Egy esetben sem elfogadható... Hamisítványt venni drágán a legdrágább szerintem. Azóta sok mindent olvastam és szerintem eredeti, elhasznált flakonokba töltik a hamisítványt. Így jönnek ki a régi gyártási adatok, ezért nem tudják megb..szni sem őket. Korábban szimplán azt hittem, régen legyártott, drogériából kiselejtezett termékeket árulnak. Főleg akkor nehéz, mikor soha nem használtad korábban, és azt hiszed, ez az eredeti....


Kamu cuccokat, vagy nagyrészt kamukat árulnak. Jó hogy tájékozódtam, mielőtt parfümöt vettem volna tőlük.

2020. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. Én is gondoltam már erre, hogy eredeti üvegekbe töltenek valami hamis löttyöt. Csak azt nem tudom, honnan vesznek ennyi üres üveget csomagolással együtt.


A húgom azóta rendelt egy Montale parfümöt notinoról, mert ugye fele annyi volt mint a Neroliban, de az is hamis volt végül. Eredeti üvegben volt valami nagyon kellemetlen kénes alkoholszagú lötty. Az a leggusztustalanabb, hogy előtte rendelt belőle pici mintát, ami meg ugye jó volt. Csak a rendelt parfümnek végül köze sem volt a mintához...


Kíváncsi leszek, hogy meddig tudják hülyének nézni az embereket. Szerintem senki sem akar 20 ezrekért hamis/lejárt/megromlott parfümöt venni.

2020. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!