Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát vegyek a munkába?

Milyen táskát vegyek a munkába?

Figyelt kérdés

Gyakornokként fogok dolgozni a hivatalban és nem tudom, hogy miben vigyem a cuccom (enni, inni való, esetleg papírok, néha laptop). Valamilyen aktatáska és laptoptáska keverékére gondoltam, de nem tudom ezt, hogy nevezik. Vagy hogy mások milyet használnak. Ha esetleg tudnátok képet vagy linket küldeni hálás lennék.

20F


2020. márc. 2. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A férjem laptoptartós hátizsákkal jár dolgozni.
2020. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy Natec Sheepdog 19"-om van. Minisztériumba vettem és kb az asszony is belefér. 29/F pont azért vettem mert iratok beleférnek, 800 zseb és rekesz, nagy, laptop is belefér, meg mégse nejlon szatyor v hátizsák.
2020. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!