Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kínai boltban ez hogy lehet,...

Kínai boltban ez hogy lehet, náluk nincs minőségellenőrzés?

Figyelt kérdés
azt már rég mondták nekem hogy próbálni kell mindent kínai ruhaüzletben, de naivan azt gondoltam hogy két azonos típusú, márkájú és méretű dolog legalább megegyezik, hát benéztem, kisebb volt az egyik pulcsi, pedig csak színben és két feliratban tért el. mi alapján megy ott hogy mégis mi mennyire tér el ha ilyen szűk körön belül is eltérések vannak? minőségellenőrök vagy ilyesmi nem létezik?
2020. márc. 2. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Azért ilyen, mert ennyi pénzt akarnak költeni az emberek. Ha majd 2x annyid lesz pulcsira akkor lesz egyforma méret a kínaiban is.


Addig meg kis pénz, kis foci.

2020. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy sajnálom hogy ezek is túlárazottak már ahhoz képest amilyenek. nyilván mindenki pénzből él, csak megjegyeztem. ( a kisvárosban ahol élek 4 vagy 5 ilyen ruhaüzlet is bizniszel ebből mondjuk nem tudom mennyi kihez tartozik, de mind egész jól elvan)
2020. márc. 2. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!