Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lány "jó csajnak" számít,...

Egy lány "jó csajnak" számít, ha sok férfi iskolában és leginkább utcán megnézi az alakját?

Figyelt kérdés
Nincs rajta semmi furcsa, nem túl sovány vagy kövér.
2020. márc. 13. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szinte biztos hogy jó csajszi ha már ilyen sokan megnézik!
2020. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
81%

Most mit is akarsz megtudni? Definiáljuk hogy mit jelent a jó csaj vagy azt, hogy ez alapján eldönthető-e hogy jó csaj-e?


A jó csaj... meglepő módon egy jó csaj. :D Ezt kb akárkire rámondhatod aki neked tetszik. Max elé rakod azt hogy szerintem.


Az adott pasiknak [már ha azért nézték mert tetszett nekik] akkor igen nekik nyilván jó csajnak számít, de ettől még nem lesz objektíve "jó csaj".

2020. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Honnan veszi a kérdező hogy az alakját nézik?


Ha kívülre veszem fel az alsógatyámat, és bukósisakban megyek bevásárolni sokan meg fognak nézni,de nem hinném hogy az alakomat nézik,és hogy ettől jó pasi leszek. :)

2020. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xKakashix ***** válasza:
80%

egy "jó csajt" nem a külseje alapján ítélünk meg.. legalább is én nem, csak külsőre senkire sem mondanám azt, hogy hű ez jó nő... mert ki tudja belülről meg lehet olyan, hogy messziről elkerülöm mikor meglátom..

nálam akkor jó csaj valaki ha a külső balanszban van a belsővel, de nem feltétlen kell bombanő legyen.. talán így írnám le

2020. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Ajánlanám válaszirogatás előtt végigolvasni a kérdést.
2020. márc. 13. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Elhiszem, hogy te nem, a legtöbbünk viszont pusztán külsőre is simán gondolja, hogy "jó csaj". Sőt, még sokkal gyakrabban, tekintve, hogy sokkal több nővel találkozunk csak futó pillantás erejéig, mint amennyivel van lehetőségünk pl. hosszabb-rövidebb beszélgetésre.
2020. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xKakashix ***** válasza:
58%
#6 igen ezt is megértem, csak nálam a "jól néz ki" meg a "jó csaj" között elég nagy különbség van, igazából ez a lényeg amit mondani akartam
2020. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
59%
Nem feltéttlen. Sokszor néznek meg, s anyira a fejembe szált hogy 'huh, ilyen jo csaj vagyok?'. A francokat. Igen, volt aki azért nézet, de a negyede azért nézet meg mert a sminkem nem volt jo, vagy mert a ruhám nem ugy ált, vagy a sliccem volt lecsuszva xd. Szoval igen, lehet hogy jo csaj, viszont ne száljon el magátol, mert mindig lesz valaki aki nem azért fog nézni mert 'jo a csaj'.
2020. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!