Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért repedezik a gél lakk...

Miért repedezik a gél lakk felülete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zselés erősítéssel csinálom anyukámnak a gél lakkot, de már másnap hajszálvékony repedések lesznek rajta. Classic Nails kezdő csomagot vettem, + vásároltam Crystal Nails termékeket is. Útmutató és YouTube videó alapján készítettem. Itt a sorrend, hogy mit hogy csinálok:

1. Előkészítem a körmöt (reszelés, gombátlanító, zsírtalanító, primer stb)

2. 1 réteg Crystal Nails Easy Off Hardener Gel

3. 2 réteg CrystalLac vagy Classic Nails-es szín

3. Crystal Nails Top Shine Gel (fényzselé)


Mit rontok el, mitől lehet ez a repedezés? Ezen kívül minden szuper, tartósak is, csak ez elcsúnyítja. Olvastam utólag, hogy fényzselét nem lehet gél lakkra tenni, ez igaz?

Köszönöm a válaszokat!:)


2020. márc. 22. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A sima top shine az zselére való, nem gellakkra. Ezért van ez.


Van olyan fenyzselé, ami jó géllakkhoz, pl a Crystal Nails cool top vagy az easy off top vagy a sima átlátszó gellakk.

2020. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A top shine fényzselé egy merev fény, kizárólag műkörömre használható. Vegyél egy rugalmas fényt. Pl cn cool top
2020. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!