Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri ez a körömcsiszoló gép?

Megéri ez a körömcsiszoló gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta keresek jó minőségű körömcsiszolót, de nem találok olyat ami nem lenne túl drága. Néztem Cristal Nails-t, Perfect Nails-t, de ezek 50 000 Ft- ba kerülnek. Itthoni használatra nem szeretnék ennyi pénzt kiadni rá. Semmi képpen nem szeretnék csiszoló papírosat, és olyat amin nem lehet rendesen állítani a fordulat számot. Erről mi a véleményetek? Előre is köszönöm a válaszokat! :)


[link]



2020. márc. 27. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem a Master Nails oldalról akciósan, fejeket vehetsz hozzá pluszba amilyet akarsz, én is otthonra vettem. Teljesen jó, erős, profi csiszológép,annyi h nem lábpedálos, nekem ez nem lényeg mert én csak magamnak csinálom a körmömet. Szalonmunkára kevés, de otthonra ennyiért szuper. Akciósan 14500 asszem. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nem tudom ez a te igényeidnek mennyire felel meg, remélem segítettem.
2020. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnéztem az oldalt és elég sok van, esetleg meg tudnád mondani, hogy amit te vettél annak mi a neve? :)
2020. márc. 27. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Jd 6 valami ilyesmi a neve, és fehér színű. Alapáron 18500, most akciós, biztosan megtalálod! Nekem tényleg nagyon bevált.
2020. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alibabáról ezres tételben tudsz rendelni...

Egyébként az itthon 50 ezres gépeket aliexpressen megkapod olcsóbban. Marathon gépet keress. Vagy strong 210-est.

2020. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. márc. 28. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!