Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Találtam a garázsunkba egy...

Találtam a garázsunkba egy Rolex órát. Szerintetek eredeti? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2020. ápr. 1. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
nem. a korona nem így néz ki hivatalosan.
2020. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 100 forintos kínai hamisítvány, úgynevezett álkronográf.
2020. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Nem tudtam eldönteni mert még nem volt szerencsém eredeti Rolexhez.
2020. ápr. 1. 09:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyenge hamisítvány.
2020. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Viszont el vittem egy óráshoz. Eléggé elismert órás errefelé. Nem tudta meg mondani hogy eredeti e vagy sem. Na de mindegy is mert nem az enyém csak rá találtam. Tényleg nagyon meggyőző kinézete van amúgy. Mondjuk én úgy tudom hogy az eredeti rolexnek nem szabad kopni, ez pár helyen kopott. Meg az eredeti rolexnek elvileg nincs az alján felirat. Ennek van.
2020. ápr. 1. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég amatőr órás volt akkor. A Rolex soha nem használt üreges végszemet. A számlap sem úgy néz ki ahogy kéne a korona is elég gagyi stb stb. A pusher meg a korona sem úgy néz ki. Amúgy két pushernek kéne lennie.
2020. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul a 92-es Rolex 24 h winner edition Daytona bimetál.
2020. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy az órás miért nem adott véleményt, hisz méterekről ordít, hogy söpredék hamisítvány (ha egyáltalán igaz a történet)
2020. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mert egy hamisítványt nem fogsz szervizeltetni, egy Rolex kronográfot meg nyilván nem 50 ezerért szervizel.

2020. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most mondtam hogy nem tudta meg mondani hogy eredeti e vagy sem. Nyílván mondott véleményt az előnyeiről hátrányairól. Mi az hogy hazugnak nevezel?
2020. ápr. 2. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!