Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen naívak azok a...

Miért ilyen naívak azok a csajok akik modellek akarnak lenni? Bőveben lent.

Figyelt kérdés

Már annyira röhejes ez az egész,itt már csak a varacskosdisznó nem akar modell lenni.... Naponta kb 15-20 modellkedéssel kapcsolatos kérdés van "ezekkel a méretekkel lehetek modell?" "megyek modellválogatásra,mit csináljak" "Visszahívott a modellügynökség jajjj stb stb. Miért akar mindenki, boldog boldogtalan,csúnya,szép lány modell lenni?De nem is ez a gáz....hanem hogy ezekkel a naív lányokkal el is hitetik hogy lehet belőle modell...

Elmennek egy válogatásra,persze itt agyon dícsérik őket hogy milyen szépek és gyönyörűek,tökéletesek lennének modellnek.Majd behívják egy következő megbeszélésre hogy kéne kicsit tejelni a portfólióra és utánna 100% hogy kap munkát és befutott modell lesz. A sok öntelt csaj persze ki is fizeti és utánna akkorát koppanak hogy csak na. Fogjátok fel : ha egy ügynökség tényleg lát bennetek fantáziát akkor egy fillért sem kell nektek fizetni!!!!! Sőt inább ők fizetnek nektek!!!!


Én nem azt mondom hogy ne menjetek el modellválogatásra hanem gondolkozzatok is kicsit és ne legyetek öntelten naívak!Nem lehet ennyi emberből modell!


22/L


2010. júl. 26. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
es most mire vagy kivancsi?? csak joerzes volt kokntei magadbol??
2010. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert mindenhol ezt látni és ők is kedvet kaptak hozzá, még ha nincs is tehetségük, akarnak valakik lenni
2010. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van ismerősöm, akinek van 3 lánya. Az egyiknek még kis tini korában készítettek ilyen portfóliót, asszem az akkor 40 ezer Ft volt (kb. 15 éve)és ha valakinek felkelti a figyelmét akkor modellkedhet....

Persze a csaj alacsony lett és vaskos és csúnya semmilyen arca.


A másik két nőtestvére magas, szép de ők nem készítettek ilyen portfóliót....

2010. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ez tök jó kérdés.Pont ezen gondolkoztam én is,hogy ki kellene írni.Megnyugtatok minden modellkedni vágyó csúnya lányt.Nem lehettek modellek soha!Ha csak nem vagytok milliomosok.Úgy látszik sok buta és lusta lány van itt.
2010. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is ha figyelitek a legjobb modelleket "mindig" a buszmegállóban vagy utcán szólítják le először, és hívják h menjenek, nem ők mennek maguktól:)
2010. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor énis írok ide, csakh egy olyan is legyen, aki ezzel megszívta :D azt nem mondom, h csúnya vagyok, de igazatok van:) nem lehet mindenki modell, Mao-n végképp nem kb :D és ezek az ügynökségek nagyon szemét módon jutnak pénzhez...remélem sokan elolvassátok, és nem estek abba a hibába mint én és még sokezer szerencsétlen:D Ha komolyan akartok modellkedni alaposan nézzetek utána, h milyen ügynökségről is van szó... és lehetőleg ne attól az ügynökségtől kérdezzetek dolgokat...:D mert ők biztosan úgy forgatják a kockát, ahogyan nekik jó...:) vagyis: biztosan hazudnak:D
2010. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező egyetértek veled. A múltkor a youtube on egy videót néztem a modelkedésről. Álltalában azok hiszik hogy tényleg szuperek lehetnek akik népszerűek a suliban a hajuk bevan festve vékony a szemöldökük. És azok a lányok akikből tényleg lehetne valami önbizalomhiányosak mert csúfolják őket hogy túl magasak gebék a szzemöldöke nincs divatosra szedve és mondjuk nemis van rajta 3k smink.

Vagy még a divat szerint nem süti magát szoliban stb. Az interjuban beszámoltak arról hogy mennyire kellenek most a vöröshajú szeplős lányok (akiket most álltalában csúfolnak).Félre ne értsétek semmi bajom ha valaki csinos stb sőt énis ilyen vagyok.1 modellnek az arca messziről kitünik a tömegből ( nemfeltétlenül a szépsége miatt) hanem mert érdekes nemmindennapi..lássuk be ilyen nagyon kevésnek van. 180 cm minimum és ebből sincs túl sok.

Az interjuban egy fiatal szupermodellt mutattak.

180 magas kb 50 kiló van olyan hogy napi 1 kiflit eszik a szemöldöke olyan vastag hogy húha és az arca egyáltalán nemtetszett nekem vagyis nagyon durva volt DE JÓLLEHET SMINKELNI. De viszont Nemszabad magát sminkelnie hétköznap stb.


Engem is leszólított egy ilyen közvetitő hogy nemlenne kedvem elmenni válogatásra. De nemmentem el mert ez egy vicc volt előszőr örültem hogy végre valaki észrevesz engem de eszembe jutott a városból többszáz csajt irtak fel énpedi 160 cm vagyok.


Akiket eddig felvedeztek pl Kate Moss arra nemvolt pénze fiatalon hogy az édesanyának egy tábla csokit vegyen mindegyiket elég furcsát fedezték fel. Adriana Limát egy közértben 13 évesen. Ez van..De ha lenne egy olyan lányom akiben tehetséget látnék akkorse lenne tulsok esélye ez nem Németország vagy Amerika...

2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező!


Amellett, hogy egyetértek és igazad van és stb. Képzeld el, régen amikor nagyon ráértem az volt a "hobbim", hogy ilyen fórumokra írtam vagy akár erre az oldalra is, hogy én ilyen meg olyan helyen dolgozom és tudok segíteni stb.

A lányok annyi képet küldtek magukról, hogy haverokkal nem győztük nézegetni. :D

Amelyik tetszett azt még randira is hívtam. Akkor sem esett le nekik, amikor már hetek óta ez ment és csak adtak és adtak de nem kaptak semmit.

A végén közöltem, hogy sajnos már találtak más lányt...


Nem hiszed el, milyen nők is bedőltek. Pedig nem adtam sokat az álcára, rizsáztam pár mondatot és annyi. Kész vicc volt az egész!

Ennek ellenére nem csak fiatal, naiv libák dőltek be nekem.


Aztán persze már saját bevallásom szerint is gáz volt, szóval azóta nem használom ki őket.



Nem értem ebben a mai világban miért akar mindenki modell lenni. Még a legcsúnyább tanyasi lányok is, meg a sok gebe csaj, aki 20 felett is 12nek néz ki.

Szomszédom 175, 45 kg annyira vékony, hogy a csontjai kiállnak, szörnyű. Az arca is ronda, a haja is, ráadásul 14 éves. Az anyja meg viszi a versenyekre.

2010. szept. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Hozzátenném, hogy kiskorúakhoz soha hozzá sem értem!

(Még mielőtt valaki megkeresne...)

2010. szept. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bakker ez nagyon nagy volt :D Biztos jót röhögtetek a markotokba XD

Nekem van egy sejtésem miért akarnak ennyien modellek lenni: * * LUSTÁK * * !!! Mert kivülről nézve a modelkedés annyi hogy csudi drága és szép ruhába fotózkodnak,majd megkapják a csudiszép ruhát és dőlnek a milliók.No persze álom világ....


Menjetek inkább kitanulni egy normális szakmát,ne a seggeteken ülve küldözgessétek ezer helyre a fotóitokat!

2010. szept. 4. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!