Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szüleimnek az a bajuk ezzel a...

Szüleimnek az a bajuk ezzel a pólóval, hogy van rajta 2 rózsa, és szerintük ez nem fiús. Vélemények? 16/F

Figyelt kérdés

Ha én egy ilyet meglátnék az utcán egy fiún, egyáltalán nem gondolnák arra hogy ez lányos öltözködés..


[link]


2020. ápr. 6. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

A két rózsa még hagyján, de a törzstől eltérő szinű ujjak a tövislugas mintával - azok tényleg rettentően lányosan mutatnak. Ha szimpla fehér vagy fekete lenne az ujja, még azt mondanám, oké, de ez igy nagyon gáz szerintem is.


Hogy mennyire az, hadd hasonlitsam egy rózsaszin felsőhöz: az férfiasabb lenne!


Szülők egyáltán nem korlátoltak, csak van annyi eszük, hogy próbálják a gyereküket megvédeni pár elkerülhető beszólástól, meg hogy hülyét csináljon magából.


Mi az a boomer? Miért van az, hogy a mai tinik már nem beszélnek magyar szavakkal?


30F

2020. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

11.

Egy dologban egyetértek veled, az pedig az utolsó megjegyzésed.

Sajnos odáig süllyedtünk, hogy már lassan szégyen lesz a hazájukban az anyanyelvükön beszélni.

Ez köszönhető a megfelelési kényszernek, meg az értelmetlen elvárásoknak.

2020. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem lanyos, de attol meg esztetika meg elvetve se talalhato ebben a ruhadarabban, ocsmany tervezes, nem szabadna ilyet gyartani se nonek, se ferfinak.
2020. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12


Oke, ratko-gyerek

2020. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyenekre gondoltam mint a 14-es...
2020. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ez fiú cucc bakker
2020. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15


Anyanyelvunkon fejeztem ki mi is a boomer (kb), nem ertem miert kell sirni emiatt..

2020. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
A szülők nem korlátoltak, hanem ők már látják hogy milyen ízléstelen söpredék szar a linkelt cucc.
2020. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!