Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem a legszebbek a...

Csak szerintem a legszebbek a cigány lányok?

Figyelt kérdés
Én teljes magyar vagyok, viszont oláh cigány barátnőm van.
2020. ápr. 8. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak szerinted. Én a helyedben nem dicsekednék ezzel.
2020. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak szerinted.
2020. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Vannak szépek köztük, de erős túlzás a legszebbek kijelentés.
2020. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A nagyrésze eléggé foghíjjas...
2020. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Csak szerinted...

Nézd meg 25 éves kora körül őket, legtöbb úgy néz ki mint a saját öreganyja

2020. ápr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
66%
Igen,egzotikus gyönyörű lányok,kicsit magyar férfi létemre bevallom,néha elkap a röhögő görcs mikor meglátom a tipikus magyar lányok a legszebbek dumát! Ezt mi tapasztottuk saját magunkra,és elhisszük hogy ezt mindenki így hiszi,a lényeg hogy az Albán és a roma lányok meseszépek,nem kell kertelni,és etnikum gyűlölet miadtt nem a valósat állítani,kedves honfi társaim!😁 28f
2020. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Fiatalon általában szebbek mint a magyarok, és ha nem cigizik végig a fiatalkorukat, azok is maradnak.

(mindezte ex-rasszistaként. oké, egy az én fejemet is elcsavarta. meg én az övét :D)


(a cigányok oláh ága egyébként a románia területén élőket/onnan származókat jelenti, és kb 3-500 évvel korábban érkeztek oda, mint a hozzánk délebbről érkező szintók, lovárik, romungrók. van egyébként olyan elmélet is (nyilván szemben a románok mainstream eredettörténetével, hogy már őelőttük is ott voltak.) szóval az oláhok és a romungrók, tehát a "magyar" cigányok nem egészen összekeverendő nép.)

2020. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megy a cenzura ezerrel😂😂
2020. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
70%
Láttam már ritka szép cigány lányt,de mindegyikben van egy kis tüzesség,egzotikus szépség,magyar férfi vagyok,volt már roma barátnőm hát ne tudjátok meg...eszméletlen volt vele a szex,es teljesen más volt a temperamentusa mint a magyar barátnőimnek volt,és ezt a javukra irva mondom! Egyszóval szerintem szépe!24f
2020. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
természetesen csak szerinted #5: teljesen egyetértek
2020. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!