Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tavaszra/nyárra érdemes...

Tavaszra/nyárra érdemes hosszúszárú cipőt venni vagy nem?

Figyelt kérdés
Pl vans, converse ilyesmire gondoltam. És hogy ezek nem néznek ki hülyén egy fiún? 16/f
2020. ápr. 12. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaszra, őszre jó. Nyáron semmiképp nem hordanám, és te se hiszem, hogy szívesen vennéd fel.
2020. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem sok cipőm van és ezekből 2 hosszúszárú.Én szerintem ha nem annyira izzadós a lábad akkor felveheted vagy ha csak elmész vásárolni.Én is hordani fogom a Converse cipőimet nyáron is!Szerintem nagyon nem néz ki hülyén fiún ilyen cipők mert a Vans,Converse eredetileg deszkás cipő és ugye deszkázni álltalában nem a lányok szoktak.Nyugodtan felveheted de arra figyelj hogy ne törje ki a sarkad és ha nagyon izzad benne a lábad akkor ne olyan gyakran hord mert az nem tesz jót a lábadnak.

2020. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!