Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercing berakás...

Septum piercing berakás nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Szeretnék a jövőbe csináltatni néztem róla videót és nem a leg megnyugtatóbb látvás ahogy egy 2 centis tűt döfnek át az orromon. Nos azt szeretném kérdezni hogy akiknek van azok kaptak érzéstelenítőt vagy valamit? És utána meddig kell kezelni? Meg hogy kivehető vagy csak ha kiveteted?
2020. ápr. 15. 19:42
 1/9 anonim válasza:
hahó, nekem az összes piercingem közül ez fájt a legjobban:( a gyógyulás viszont nem volt annyira tragikus szerencsére, szóval arra gondolj, hogy kb 1 percet kell túlélned:D
2020. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És egyébként, mennyibe kerül vagy ez mennyi mindentől függ?
2020. ápr. 15. 20:08
 3/9 anonim válasza:
fuu, még gimiben csináltattam akkor szerintem 5-10 ezer ft között volt ékszerrel együtt, meg a betadine
2020. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ja meg neharagudj, érzéstelenítőt kaptam lidocaint asszem de nem volt olyan nagy help:D
2020. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Nehezíti az ondó irányát, s annak kicsapongását.

Igen fájdalmas, az intim pc-k közül ez a legfájdalmasabb.

Bár én 2 hetente újra tetetem, mert egy kicsit mazó vagyok ;)

2020. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ömmm.. Utolsó te szerintem eltévettél... Semmilyen intim PC-ről nincsen itt szó csak úgy megjegyezném
2020. ápr. 22. 01:38
 7/9 A kérdező kommentje:
És kicsit beteg vagy..
2020. ápr. 22. 01:39
 8/9 anonim válasza:
:*
2020. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tegnap szurattam. Megkerdeztem, hogy ugye nem porcba szurja, az volt a valasza, hogy miert hova szurna. Na hat itt ugy levert a viz, megbantam minden rosszat amit valaha tettem es felkeszultem a halalomra (amugy fobias is vagyok) :D

De meglepodtem, mivel 10/2es volt a fajdalom, pedig elvileg porcba szurta... becsuktam a szemem, hogy ne lassam a tut, es eskuszom nektek nem ereztem a szurasbol semmit. Mire feleszmeltem mar a patkot huzta at az orromon, hat az mar kicsit kellemetlemebb volt de nem mondanam fajdalomnak! Hidasi Peti szurta a Fetishben, nagyon ajanlom ot, ugyes!

2020. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!