Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezeknek a lányoknak tényleg...

Ezeknek a lányoknak tényleg ennyire nincs önkritikájuk? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem csinosak a maguk nemében, de azért, hogy modellek akarnak lenni... Ti nem furcsálljátok?


[link]


[link] (nem is értem, hogy 31 évesen hogy szeretne a modellvilágban érvényesülni)


[link]


[link] (rá az arca alapján azt mondanám, hogy 2 éve férfi volt...)


[link]


2010. júl. 27. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak durvábbak is.ondjuk az a férfiarcu elég kemény:D
2010. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

DE!

Az első lány olyan ismerős, én is Tatabányai vagyok :D

2010. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő is szép példány:D [link]
2010. júl. 27. 17:31
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok modell, nem vagyok vékony és szép sem, de te mit gondolsz, kik szerepelnek a cipőreklámokban térdtől lefelé? Szerinted a kézkrémreklámokban fontos a kor vagy az arc szépsége? Ezek mind nem látszanak és érdektelenek. Én is lehetnék lábmodell, pedig fentebb már lehordtam magam :) Szerintem ezek az emberek nem a kifutóra készülnek. Hiszen a fájdalomcsillapító reklámokban hajlott hátú nénik szerepelnek, az általad linkelt 31 éves hölgy talán erre gyúr, nem tudom, de persze ez csak vicc volt most. :)

Szóval... nem csak kifutóra való modellek léteznek, de azt nem tudom, hogy a fent linkelt emberek mire készülnek :)

2010. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát akárhogy is nézem,szerintem annak a férfinak :)van a legjobb teste,marinababa meg akkor volt 57 kiló,amikor én.Van az 77 is.
2010. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Borbás Brigitta nem olyan rossz.Engem a Xénára emlékeztet..
2010. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De legalább van önbizalmuk, ami viszont nem hátrány. Jobb, mintha elbújnának a sötét szobában, próbálkoznak, ki tudja honnan kapnak lehetőséget arra, hogy megmutassák magukat szélesebb körben is.

Ami inkább durva, hogy az első csaj le sem bírta írni azt, hogy Magyarország ehelyett ezt írta: Magyar osrszég....

2010. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy mindig azoknak a lányoknak van a legnagyobb önbizalmuk,akik tök rondák.Ők nem látják,hogy ...? ...áhhhhh
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
XD Igen, a 'férfinak' az alakja tényleg elég jó, de az a fej...:O Nem azt mondom, hogy rondák, de azért a széphez sincsenek túl közel...
2010. júl. 27. 17:46
 10/19 anonim ***** válasza:

Férfiarcút valószínűleg nem az arca miatt fogják sose fotózni, szóval teljesen lényegtelen. A többi része meg nagyon is jó.

Modellügynökségnek dolgozom, ezeknél sokkal rosszabb jelentkezők szoktak lenni. Alaktalan hordóhasú tinilányok, meg szolis szőkített hajú barbibabák... ilyenek aztán jönnek dögivel, és nem fogják fel hogy sehova nem kellenek, jönnek vissza újra és újra.

2010. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!