Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet ehhez hasonló...

Hol lehet ehhez hasonló táskát venni fehér színben?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Filctollal(alkoholossal) szeretnék rá idézeteket írni, rajzolni, esetleg barátaim aláírnák, és ezt hordanám iskolatáskának. (Így az is fontos, hogy az anyaga olyan legyen, amire lehet íni) Továbbá, mivel elég kínos lenne, ha pl. elrontanám az idézetet/rajzot egy világmárkás divatcuccon,így inkább olcsóbb változatban keresnék. (Pár ezer forint, max. 4) Ázsia centerben nem igazán találtam...hol nézzem meg, valamilyen olyan boltban, ahol elérhetőek az árak? Köszi előre is a segítséget :D (És ha már itt jártok, azt is elmondhatjátok, hogy tetszik az ötletem :D)


2010. júl. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen csak fekete,én turkálóban vettem már régen és én fehér textilfestékkel festettem rá virágokat.
2010. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kínaiban szerintem van,

de amúgy ha írva van rá az az esőtől ha megázik szét fog mosódni még ha alkoholossal is van...

úgyhogy szerintem keress valami olyat ami nem vászon anyagú:D hanem pl műbőr vagy valami arra is lehet filccel írni....

2010. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Te is nagyon igényes emberke lehetsz... :SS
2010. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi eddig a válaszokat. Utolsó: ezt most mire mondod?
2010. aug. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!