Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő Pillások! Ti hol dolgozt...

Kezdő Pillások! Ti hol dolgoztok? Milyen áron?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a szépségtanácsadó bizonyítványom, szeretnék gyakorolni. Ti hogy gyakoroltok? Elkértek pénzt érte? Ha igen, mennyit?

2020. ápr. 25. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz rá Nagy Zsinett videóira youtube-on. Nagyon hasznos videói vannak. Többek között errők is van videója, amit te kèrdezel.
2020. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia végig néztem az összeset imádom! De a ti tanácsaitokra/tapasztalataitokra lennék kiváncsi :)
2020. ápr. 26. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Most kezdtem én is, 2 hete. Eddig 3 emberen gyakoroltam. Ingyen, mert jó barátnő és családtagokon. Úgy terveztem, hogy 1-2 hónap mulva kezdek el pénzt kérni. Az egyik szobát kifestjük és kialakítom egy nagyon hangulatos szalonnak, hogy ezzel is vonzam majd a vendégeket. Főállás mellett fogom csinálni, de szeptemberig elméletileg itthon leszek, ez segít most sokat.

Aztán nyáron a 2D tanfolyam.

Nagyon nehezen megy az izolálás és pozícionálás és illesztés sajnos. De remélem belejövök isővel.

Árakat a helyben dolgozok alapján fogom belőni, mert más kiindulási alapom nincsen.

Neked hogy megy? Mióta csinálod?

2020. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én jövőhéten megyek az 1D-re majd nyáron a szépségtanácsadóra, csak nem tudom hogy hol dolgozzak még béna vagyok :’D itthon annyira nem jó...
2020. máj. 12. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1 évig tuti itthon. 0 vendégkörrel veszteséges szerintem egyből vállalkozni. Én nyáron megyek a duplázóra. Elég nehezen megy, így addigra remélem jobb leszek..
2020. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!