Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 évig volt zselés műkörmöm,...

1 évig volt zselés műkörmöm, ma leszedtem őket, fáj. Hogyan ápoljam a sajátjaimat, hogy szép hosszúak legyenek? Ez a lakk (kép) segít majd? Eddig még soha nem nőttek meg a természetes körmeim, azért volt mű.

Figyelt kérdés

[link]


Ez a lakk, csak töredezett körmökre.

Ezzel kenhetem folyton, nem sárgulnak be? És nem használok majd lemosót, mikor látom, hogy letöredezett a lakk, egyszerűen ráfestek és kész. :)

Így jó?


2010. júl. 28. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Belső erősítés kell és vitaminok, a Loreal semmi extrát nem tud. Kéne venned egy OPI körömerősítőt, 6 fajta speciális van.Esetleg Art deco körömerősítői. Vagy Essence körömerősítők.
2010. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem válaszoltam a kérdésedre a loreallal kapcsolatban. Ha olyat akarsz, amit nem kell lemosni, csak ráfesteni a Rimmelnek van egy ilyen erősítője, ez egy 2 hetes kúra, minden nap kell egy réteget festeni a már meglévő lakkra. Én csak 1 hétig csináltam végig, de szerintem ez is jó, persze az OPi nem übereli.
2010. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezeket e termékeket nem tudom beszerezni. :(

Most addig reszelem a sajátjaimat, amíg le nem nő a tönkrement rész, utána hátha a Lorealtól is megerősödik az egészségesnek mondható körmöm annyira, hogy megnöveszthessem szép hosszúra.

Szerinted?

Ápol azért ez a lakk is valamilyen szinten?? :)

2010. júl. 28. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Erről az OPIról én is hallottam, hogy nagyon jó.
2010. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!Velem is ez történt sajnos várni kell amíg kicsit lenő,és közbe óvatosan reszelni,vágni.Én essence körömerősítőt használtam és egész jó volt!De számíts rá,hogy még pár napig érzékeny lesz.Én is úgy csináltam,hogy a letördezett részre ráfestettem.
2010. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tényleg nagyon érzékenyék... :S :)

Ha a sajátom régebben nem nőtt meg mert tört le folyton, ha most azt a Loreal körömerősítő lakkot fogom használni, lehet hosszú körmöm??

2010. júl. 28. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a Lorealal kened, nem csinál hosszú körmöt. A köröm egy elhalt szaruréteg, a belső erősítés az első.
2010. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!