Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 16 évig hordtam fülbevalót,...

Ha 16 évig hordtam fülbevalót, és most kiveszem, lehetséges hogy még beforr a fülem? Vagy mit lehet csinálni hogy beforrjon?

Figyelt kérdés
Igen, az a célom hogy beforrjon, csak nem tudom mit csináljak ha nem forr be magától.

2020. máj. 15. 15:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs a kategóriáért, nem tudtam hova tegyem
2020. máj. 15. 15:42
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de valószínüleg pici nyoma marad.

Én 15 év után egy renoválás elött letettem a fülbevalómat egy dobozba, és ahhoz a szekrényhez nem fértem hozzá a renoválás végéig - jó két hét -, utána alig tudtam visszatenni, annyira összement a lyuk

2020. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy beforrjon?🤔
2020. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Még jöhetnek tapasztalatok.
2020. máj. 15. 16:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, mert már nem szeretnék hordani fülbevalót, sport miatt. És kicsit furi ott az a lyuk, na meg mindig is természetesen akartam kinézni, nem mintha a fülbevaló természetellenes lenne, de na...
2020. máj. 15. 16:38
 6/12 anonim ***** válasza:

13/14 évesen lövettem ki a fülem, szerintem max egy évig hordtam a fülbevalót. Utána kivettem, és azóta (5-6 éve) nem tettem vissza. Valószínűleg beforrt, de már abban az egy éves fülbevaló múltamban is sokszor kellett mozgassam, ha kivettem akkor iszonyú fájdalmas volt visszatenni stb.

Most elölről látszik csak a nyoma, de nem feltűnő. Hátul nem is látszik semmi, vagy pedig nagyon közel kell lenni és nagyon megfigyelni.

2020. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Egy heggel visszaforr, de utána ugyan oda már nem lyukaszthatsz, szóval ez végleges döntés.
2020. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Mit sportolsz? Hány éves vagy?
2020. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16 éves lány, nem rég kezdtem el a kung fut. Most sajnos abba kellett hagynom egy ideig a vírus miatt. :(
2020. máj. 15. 20:12
 10/12 Laylah ***** válasza:
100%

Ha születésed óta megvan, és mindig hordtál, akkor nem valószínű, hogy végleg be fog forrni. Korábban vagy két évig én sem nagyon hordtam fülbevalót, és ugyanúgy megmaradt, mint előtte.

Személyes véleményemből adódó kérdésem pedig, hogy miért kell, hogy mindenképpen beforrjon? Nem fogsz éjjel-nappal kung-fuzni, suliba, buliba simán jól jöhet egy-egy pár szép fülbevaló, valamint felnőttként is, ha a hétköznapokban nem is, de egy-egy eseményre is jól mutat. Egyszerűen kiveszed aznapra, mikor edzésre mész. Vagy edzés előtt. Egy-egy pici beszúrós fülbevaló nem sok helyet foglal a táskádban sem... :)

2020. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!