Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden álmom, hogy modell...

Minden álmom, hogy modell lehessek. Szerintetek elmenjek erre a castingra? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.az arcom nagyon különleges (sokan mondták) és imádom ha fotóznak,imádok pózolni.ezért szeretném megpróbálni a modellkedést,ez az álmom.elmennék augusztusban egy castingra (Elite Model Look).augusztus 10.-én lesz és addig egy kicsit diétázok hogy teljesen jó formámat nyújtsam.az egész ingyenes.megpróbáljam?
2010. júl. 29. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

És a magasságod sem mondod?

Bocs,de mit vártál mit írjunk?(értelmezted már a saját kérdésed?)

2010. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
ugye tudod hogy 173 cm a minimum? csak mert nem sok 14 éves láttam még ezzel a magassággal... mellesleg ha most nem vagy jó formában kizárt hogy augusztusig túl sokat változz. 14 évesen inkább gyerekmodellnek jelentkezz valahol, azzal nem fogsz akkorát csalódni. az elite inkább nőket keres...
2010. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy jó kis fogyókúra!Sok sikert

2010. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen,tudom,hogy hány cm-nek kell lenni.és itt azt írják,hogy 14 éves kortól kesenek modelleket szal nem kifejezetten nőket.de szerintetek érdemes megpróbálnia egy 14 évesnek a spenót diétát???nem teszi tönkre a gyomrom?
2010. júl. 30. 09:45
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

igen 14 a korhatár mivel onnantól már nem vagy kisgyerek, viszont ez egy olyan korhatár aminek semmi értelme, mert egy 14 évesnek nincs esélye bejutni a több száz NŐ közül, merthogy rengeteg jelentkező van mindig.

azért mondom... 16 éves korodig lehetsz gyerekmodell, sokkal könnyebb és jobb a légkör mert nem várják el hogy anorexiás csontváz legyen belőled és nem kezelnek úgy mint egy olcsó krvát.

bárhogy is gondolod 14 évesen te csak egy lány vagy, esélytelen a sok nővel szemben akik ott lesznek a castingon.

2010. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem hiszem,h tönkre teszi,mert eszel végül is!nem vonsz el magadtól ételt és ez anyagcsere gyorsító nem pedig éheztetős módszer

szerintem próbáld meg és ha nem bírod akkor abba hagyod

2010. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!