Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen műkörmöst találhatok?

Ilyen műkörmöst találhatok?

Figyelt kérdés

Budapesten keresek körmöst, olyat, aki megfizethető áron és jól dolgozik.

Plázás "szépségszigeteket" kilőttem, úgy láttam, ott sok a problémás vélemény, helytől függetlenül.

Pesten belül majdnem mindegy, hol, a nagyon külkerületeket kerülném a hosszas utazás miatt (én zuglói vagyok).


Nincs nagy igényem, sima kisméretű egyszerű műkörmöt szeretnék, bár mivel nem vagyok tapasztalt (csak néhányszor volt körmöm alkalmi jelleggel), így azt se bánom, ha kreatív lelket találok, aki tud mit kezdeni az alkoss valami szépet felszólítással. :)


Tudtok olyat ajánlani, aki rendelkezik aktív fész/insta/akármilyen oldallal (tehát megtekinthetőek a munkái), és jó véleménnyel vagytok róla?


Egy kitételem van, otthondolgozóst nem szeretnék - olyannal próbálkoztam régebben, és csak rossz tapasztalataim vannak.



2020. máj. 22. 01:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!