Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szoktatok hasonlóan...

Lányok! Ti szoktatok hasonlóan érezni?

Figyelt kérdés
Amikor nézem instagramon az influencereket, van hogy elszomorodom, mert nem vagyok olyan szép mint egyesek. Csúnya sem vagyok, de egy kiemelkedő szépség sem. Ti szoktatok hasonlóan érezni?

2020. máj. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem követek influencereket ☺️
2020. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Követni én is csak 1-et követek, csak az a helyezet, hogy böngészgetni szoktam erre-arra és valahogy mindig ráakadok egyre.:D
2020. máj. 22. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Manapság annyi szűrő, photoshop stb van, hogy nehezen hiszem el, amit a monitoron látok. Könnyű szerkesztett képen jól kinézni. S az ilyen nem irigylésre méltó ☺️
2020. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz #3, köszönöm a válaszod.:)
2020. máj. 22. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni amúgy, mint a 3-as, hogy nagyon sok csalás van.

Különböző programok, amikkel jobb a kép színe, vékonyabbnak tűnnek a hibátlan bőrükkel.


Pedig ha rákeresel a Googleben a sztárokra vagy pár híresebb instagram felhasználóra, ők is bemutatják, hogy csomó minden kamu.

Rengeteg kép készül, hogy végre egy normális legyen, az sem természetes.


Szóval örülj neki, hogy neked nem kell megjátszanod magad!


Egyébként nem tudom hány éves vagy, de ha fiatalabb, rengeteget fogsz még változni és pozitívan :)

Ha már elmúltál 18-20 éves, akkor is rengeteg lehetőség van arra, hogy szépnek lássad magad. Ezt elérheted sporttal, egy jó frizurával, hozzád és az alakodhoz illő ruhákkal és kiegészítőkkel (és ne gondolj itt 20-30 ezer Ft-os ruhákra, a 2000 Ft-os is ugyanolyan jó), az arcodon finoman ki lehet emelni a szemed vagy a szád, amire büszke vagy :)


Amúgy meg a belső kisugárzás és az ápoltság a két legfőbb, ha ezek megvannak, már nem lehet senki "csúnya".

2020. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5 ezt a tartalmas és segítőkész választ, kedves tőled hogy vetted a fáradtságot és ezt mind leírtad.:) ment a zöld pacsi mindenkinek
2020. máj. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!