Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik a fekete szem?

Tetszik a fekete szem?

Figyelt kérdés
Szóval erős napfénynél nagyon-nagyon sötét barna, amúgy fekete. :D
2010. júl. 30. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
sötétbarnával már találkoztam feketévlel még nem.
2010. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem, olyan... ijesztő :) De persze ez alapján senkiről nem alkotok véleményt. Egy ismerősöm szeme pl. szellemzöld volt, tudjátok, az a napszítta zöld. Na, iszonyat rondán nézett ki :S
2010. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a szemem,mint amilyet leirtál és mindenkinek tetszik. :)
2010. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen és tudnál mutatni róla egy képet?
2010. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen mutass képet légyszi :))
2010. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam fekete szemeket,de az enyém sötétbarna és imádom:)Linkelj be képet!Elég,ha csak a szemed látszik,de nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen.
2010. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösszi mindenkinek!Amúgy nekem nem fekete, hanem az a nagyon sötét barna mintez: [link]


Csak azért kérdeztem mert nekem tökre tetszik!Itt egy kép a FEKETE szemről: [link]

2010. júl. 30. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
fekete szem nem létezik. ami a képen van, az is manipulált. nézd meg fent a szempilláknál, megremegett picit a kép "átszínezőjének" a keze :D
2010. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon-nagyon-nagyon sötét barna szemem van, szinte fekete, eddig mindenkinek tetszett.:) A barátom először azt mondta, hogy ilyen sötét szemekkel még nem is találkozott, de azóta is imádja...:D
2010. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen, a kép amit küldtél tényleg manipulált volt, látszott rajta.

nekem tetszene az ilyen nagyon sötétbarna, ha mindkettő szemem olyan lenne. mert csak az egyik fekete, de az azért, mert kivágták belőle a szivárványhártyát, és az egész szemem pupilla. [hosszú történet]. a másik szemem kék:D

van egy osztálytársam, akinek ilyen nagyon sötét barna szeme van. nem annyira, hogy feketének tűnjön, de alig látszik, hogy épp mekkora a pupillája. irigylem ezért.:D

14/L

2011. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!