Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van más is, akinek nem egybefü...

Van más is, akinek nem egybefüggő az arcszőrzete 27-30 éves korára sem?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg, aki még fiatalabb, 23-24 éves, de alig van arcszőrzete?


Fura, hogy egy csomó embernek már 18 éves kora előtt normális arcszőrzete van. 20-21 éves korukra már teljesen egybefüggő, tudják úgy vágni/vágatni, ahogy nekik tetszik. Nekem meg sosem lesz rendes arcszőrzetem. :D



2020. jún. 2. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én 21 vagyok, de egy 14 évesnek különb szakálla van, mint nekem. Konkrétan egy gyenge bajszom van, meg a szám alatt és az államon kb. 20 szál, oldalt meg fehér pihék. Apámnak is csak a körszakáll részen nő, az ő apjának se volt oldalt, úgyhogy sajnos ilyen a genetika. Pedig nálam jobban szerintem senki se szeretne olyan arcszőrzetet, hogy pár nap után már úgy nézzek ki, mint egy ősember:D Igazából 2 módon lehet javítani, vagy minoxidil vagy beültetés, de én már kezdek annyira megbarátkozni a helyzettel, hogy nem próbálom meg ezeket a módszereket.
2020. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok semmi ilyesmihez folyamodni. Annyit nem ér, csak kívancsi voltam, hogy mások ia vannak-e így vele. :) 21 évesen nekem is volt némi bajszom és elvétve pár szőrszál az államon, de most sem sokkal több.
2020. jún. 3. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy van, a nők azok.
2020. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%
Nekem is csak a bajszomon és az államon nő rendesen, oldalt csak foltokban és ritkásan, 25 éves vagyok...
2020. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!