Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak gél lakkot használhatok?

Csak gél lakkot használhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném magamnak csinálni a körmöm. Minden cucc megvan ahhoz, hogy elkezdjem, csak azt nem tudom, hogy csak gél lakkal lehet kifesteni?😅 vagy használhatok rá olyat is, ami nem gél lakk? végülis a fedőlakk úgyis “ott tartja”, nem? Bocsi a tudatlanságomért, lehet nagyon hülye kérdés, de még sose csináltam és legalább magamnak meg szeretném tudni csinálni. (egyébként zselére tenném a lakkot és nem a gélre)

2020. jún. 4. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fedőlakk nem tartja ott, az biztos.


A megfelelő előkészítés, jó minőségű anyag és helyes technika, az tartja ott.


Nem teljesen értem a kérdést. Szóval azt szeretnéd, hogy zselével építész és azt feded géllakkal?

Lehet!

Egyik opció, ezt ajánlom kezdőknek, az, hogy építő zselével megcsinálod a körmöt, fixalod, majd formára reszeled a felületet is. Ezután portalanítasz, majd mehet a színes géllakk 2 rétegben. Majd fixálás nélkül a fény, ami alkalmas géllakkhoz.

2020. jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii, bár azt szerettem volna megtudni, hogy ez a folyamat mehet-e úgy, hogy a zselére nem gél lakkot kenek?:)
2020. jún. 4. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Nem muszáj géllakkot használni, miért is kéne?


Szóval megépíted zseléből a körmöt és azt szeretnéd díszíteni?


Ha teli színt akarsz, akkor színes zselé mehet, ombréhoz is.

Ha mintát, akkor szintén színes zselé, akril festék, matrica, nyomda, porok... Majd rá a fényzselé.

Bele is lehet építeni a körömbe pl hálót, tollat, virágot, csipkét, szalvétát...


Teli színt körömlakkal is csinálhatsz, de akkor ne rakj rá fenyzselét, csak sima fedőlakkot.


Ha van konkrét elképzelésed mit mivel csinálnál, akkor írd le és megírom, hogy működik-e úgy.

2020. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid!❤️❤️❤️
2020. jún. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!