Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intimgyanta,hogy zajlik...

Intimgyanta,hogy zajlik kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Milyen pózba kell majd lenni? Úgy,mint a nőgyógyásznál kell lenni ? Bugyit le kell majd venni vagy szólni fog elötte a kozmetikus hogy vegyem le? Ha a popsimnál is szeretném akkor azt.milyen pózba csinálja pucsitva vagy hogy?
2020. jún. 4. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Feküdni kell a hátadon, bár jártam olyan kozmetikusnál, akinél a székben kellett ülni. Hogy a lábadat hogy tartod, kozmetikusfüggő, de nagy általánosságban terpeszben fel kell húzni, akkor hozzáfér. Hátul úgy tudja leszedni, ha hasra fordulsz, nem kell pucsitani. A bugyi megint kozmetikusfüggő, akihez eleinte jártam, nála csak félre kellett húzni, azóta csak olyannál voltam, akinél le kellett venni. Kezdés előtt mindent el fog mondani.
2020. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent elmond, a bugyit 10-ből 9 kéri hogy vesd le, mert nem akarja összekenni. A nem cukor alapú gyanták, nem jönnek ki belőle.

A popsinál én oldalt fekszem és felhúzom az egyik lábamat, majd ha azon az oldalon végzett, megfordulok.

2020. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Az enyémnél feküdni kell széttett lábakkal, aztán a popsinál meg hason.

Tud adni ilyen egyszer használatos bugyit (hogy ne a sajátodat kenje össze), ha nem akarod levenni, de én mindig le szoktam.

2020. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!