Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb 2 éve beütöttem a homlokoma...

Kb 2 éve beütöttem a homlokomat, akiből keletkezett egy pukli, azóta sem múlt el, néha fehér lesz picit a közepe és ki tudok nyomni belőle egy pici fehér gennyet, mintha pattanás lenne, de engem nagyon zavar, mi lehet az?

Figyelt kérdés

El tudom mozdítani, annyira nem áll ki, de látszik, és zavar. Hova kihez kellene fordulnom illetve miért fehéredik ki néha a közepe?

Nem akarom babrálni.

Az ütéstől lett, ez bizos, előtte nem volt semmi.Lehet valami ciszta vagy mi lehet?


2020. jún. 11. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

bőrgyógyász.

amúgy volt hasonlóm, beütöttem a szemöldököm alat a szememet (ne kérdezd hogy, vannak ilyen extra mutatványaim), megjelent ott egy pattanás, kinyomtam, visszajött, kinyomtam, elmúlt, visszajött, kinyomtam, aztán egy ponton leesett hogy ja, ez nem pattanás, talán nem kéne bsztatni... az orvosom azt mondta, ez valami gennyciszta vagy mi, ártalmatlan, csak undi és idegesítő. de kivágják. és nem marad helye.

(már ha neked is tényleg ez van)

2020. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami ciszta felé lehet. Nézesd meg
2020. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszönöm a válaszokat akkor bőrgyógyászatra veszem az irányt.
2020. jún. 12. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!