Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek meg kéne engednem...

Szerintetek meg kéne engednem a 14 éves lányomnak a brazil gyantát?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 08:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#7 azért merült fel bennem a kérdés, mert amikor én ennyi idős voltam, meg nem járt ilyeneken az eszem. Kétségtelen, hogy ilyen szőrös sem voltam mint ő. Nem tudtam, hogy mi lenne a helyes, de mostmár meg fogom engedni neki

2020. jún. 14. 17:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez érdekes,én 13 évesen már fogyókúráztam, 14 évesen már befestettem a hajamat is:D

Mindenki más

2020. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es természetesen 14 évesen még gyerek, de 2020-at írunk és felgyorsult a világ, ebben a korban már bőven megvan egy gyerek (és a körülötte lévők) nemi érzete. Úgy értem, hogy a lányok ápoltak, nem szőrös a lábuk, hónaljuk, ilyesmi.

14-15 évesen én sem mertem megborotválkozni nehogy anyám meglássa és nagyon kínos helyzetekbe kerültem az iskolában.

Csúfoltak, ki beszéltek, nyáron hordhattam hosszú gatyát meg pulcsit. És otthon persze mi volt erre a válasz ? Nem kell velük foglalkozni, te még gyerek vagy, a többi lánynak az anyja nem normális, nem kell őket utánozni stb... Istenem, ez csak szőr !

2020. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Most nézem, hogy ez egy intim gyanta fajta.

Emiatt is kerültem kellemetlen helyzetbe, pontosan ennyi idősen petting közben (nem számított rá a srác, hogy csinos lánynak ott lent még mindig tiszta 80-as évek),

gondolom jót nevettek rajta a haverjaival később, a tinik ezeket mindig elmesélik. Elég kínos volt.

2020. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!