Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudok magamról...

Miért nem tudok magamról normális képet csinálni?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy nem tudok magamról jó fotót csinálni, pedig nem vagyok csúnya, de észrevettem hogy amikor előveszem a fényképezőt/telefont hogy lefotózzam magamat akkor az arcom megváltozik, a természetes mosoly eltűnik az arcomról és csak idióta műmosolyt tudok csinálni ami nagyon hülyén áll.


Vip-re, iwiwre, facebook-ra msn-re stb., akarok kirakni képet. El is mondom miért...

Van egy pár csaj aki tetszik és ha felvenném msn-re akkor az rossz képet mutatna rólam ha nem látna rólam egy képet sem, sőt még lehet le is törölne.



Segítsetek pls!


2010. júl. 31. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem vagy fotogén. Én sem vagyok csúnya, de a képeken mind nagyon rosszul nézek ki. Esetleg próbáld megtalálni, azt a szöget, és azokat a fényeket, amiknél valahogy kinézel.

És próbálj valami olyanra gondolni, ami megmosolyogtat, és akkor fényképezkedj. Legalább akkor igazi lesz a mosoly.

2010. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hallgass zenét, gondolj valami szépre, megnyugtatóra

nekem is kb egy óra mire csinálok egyetlen elfogadható képet vagy nem

2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csinálj nagyon sok képet! mindig csak kicsit változtass az arcodon, mosolyodon vagy a kamera helyzetén. sokszor én is csinálok 40-50 képet, és kiválogatom a megfelelőket. sajnos én sem vagyok fotogén
2010. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz az eddig válazokta, de jöhet még! :)
2010. aug. 1. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha gondolod szivesen segítek hiszen fotósnak tanulok. Elküldesz nekem pár képet ami szerinted nem sikerült jól és igyekszek majd tanácsokat adni, hogy a bizonyos képen mi rosz, illetve hogyan csináldd jól.
2010. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na és hogyan tudnlak elérni, hogy lehet neked írni??
2010. aug. 2. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Suliszépe vagyok, és amikor fotóznak, akkor mosoly helyett vigyorgok, és nem tudok jól kinézni.
2010. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia. Ha gondolod szivesen segítek hiszen fotósnak tanulok. Elküldesz nekem pár képet ami szerinted nem sikerült jól és igyekszek majd tanácsokat adni, hogy a bizonyos képen mi rosz, illetve hogyan csináldd jól.


Nem tudok neked írni, írj te nekem.

2010. aug. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!