Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő Pillások! Ti hogy...

Kezdő Pillások! Ti hogy hirdetitek magatokat? Hogy csalogatjátok magatokhoz a vendégeket?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti milyen “módszerekkel” szerzitek a vendégeket. Már hirdetem magam a környező csoportokban facebookon de semmi :(

2020. jún. 17. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sehogy, az elején 1 hirdetések volt. A munka eladja magát.

Sajnos ma már nagyon nehez elkezdeni mert sok jó pillas van és a vendegek nem szeretnek kiserletezni egy kezdovel, tudjak és látják a hibákat, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni már az elején.

Probalj egy nyeremenyjatekot, aki megosztja kisorszolsz köztük egy ingyen epitest.

5eve pillás.

2020. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
De egyébként jelent helyzetben sok mindenkinek nem a pilla a fontos. Nekem is kevesebb a vendégem.
2020. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb reklám a szép munka. Ha szépen dolgozol, egymástól fogják kérni a számodat.

Csinálhatsz insta, fb oldalt is, fizetős hirdetéssel elég jól lehet vendéget szerezni.

2020. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!