Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a "divat" a...

Szerintetek mi a "divat" a férfiaknál a huszonévesek korában? Szőrös hónalj, szőrös melkhas vagy inkább a borotvált, illetve a nemi szőrzetnél ? Várom a féfiak válaszát, illetve a nők véleményét. Kortársakét, idősebbekét!

Figyelt kérdés
A szavazásnál ne vegyétek figyelembe az arcszőrzetet!

2020. jún. 18. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Teljesen csupasz
Hónalj szőrös, többi csupasz
Hónalj csupasz, mindenütt máshol szőrös
Nemi szőrzet csupasz, többi szőrös
Teljesen szőrös
Hónalj, melkash csupasz, a többi szőrös
Egyéb (akkor írd le a válaszod!)
Hónalj, melkash, nemi szőrzet csupasz, láb, kar szőrös
58 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hol borotválkozzak 20 évesen?
2020. jún. 18. 17:28
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nőként írok:

Ahol neked jól esik!

Ismerek férfit aki a lábát szőrteleníti mindig. Van aki mindenhol. Van aki sehol.

Személy szerint a páromtól azt várom el, hogy a fanszörzetét visszavágja, de nem kell borotválja. Sőt, neki például annyira érzékeny már a hónalja is, hogy egyből kipattogna.


Szerintem nincs szőrtelenítési divat férfiak körében. Ahogy te jól érzed magad a bőrödbe, úgy viseld.

2020. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem divat kérdése. Ki hogy érzi jól magát
2020. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Mindenekelőtt tanuld meg, hogy az valójában mellkas, nem pedig “melkhas”, sem “melkash”.
2020. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Melyik sexib? Melyik tetszik jobban nektek lányok? A csupasz mellkas, hónalj vagy a szőrös?
2020. jún. 18. 20:12
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs "nekünk lányok", nekem a csupasz tetszik, a másiknak a szőrös, kinek akarsz tetszeni? Ez a lényeg.
2020. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én a lábamat, hasamat, mellkasomat, honaljamat, penisz felett géppel 1mm re nyírom. Arcomat, illetve a hereket és a pénisz tövét borotvalom. Alkaromon általában meghagyom a szőrt, néha mellkason is. Viszont a hasam mindig leszedem, így definialtabbak a kockák. 20/f
2020. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Az én szememben egy tíz pontos férfi test izmos és szőrös. Csak a fanszőrzet legyen rövidre vágva.

25/n

2020. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
gusztustalan, ha egy férfi szőrteleniti magát. Ha trimmel, az oké, de a szőrtelenités... pfff...
2020. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Melkhas :'DDD
2020. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!