Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol műkörmözzek?Nincs pénzem...

Hol műkörmözzek?Nincs pénzem szalonra. Béreljek egy kis faházat?

Figyelt kérdés

Természetesen olyanra gondolok, ami az ÁNTSZ igényeinek megfelel. Hol műkörmözzek tőke nélkül? Adnátok ötleteket, tippeket? Köszi!


(Ismerőseim, barátaim nincsenek, szóval ez kilőve)



2020. jún. 26. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
lakásodban a konyhaasztalon
2020. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A szüleimmel élek még.
2020. jún. 26. 20:19
 3/26 A kérdező kommentje:
Olyan hely lenne az ideális, ahol sok a turista.
2020. jún. 26. 20:23
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Nézz körül már meglevő szalonokban, ahol asztalt adnak ki. Így egy működő helyre társulsz be, ahol van mondjuk fodrász, kozmetikus, szolárium. Sokkal gyorsabban kiépíted így a vendégkört, mint ha saját szalont nyitsz.

Illetve nem drágább, mi t egy faház bérlése.

2020. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! A szalon tulajdonosnak kell gondolom annyit fizessek, mint egy faházért. Összevetem az árakat és a szempontokat, aztán döntök. Még egyszer köszönöm a válaszodat, zöldet adtam. :)
2020. jún. 26. 20:40
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi egy faház, de nem gondolom, hogy azok nagyon frekventált helyen lennének.
2020. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Van a Közvágóhídnál egy kürtőskalácsos, olyasmire gondoltam én is, csak nagyobba és természetesen, ami megfelel az ÁNTSZ engedélyéhez. :)
2020. jún. 26. 20:45
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

Azt felejtsd el.

Nem alkalmas szalonnak. Nyáron baromi forró, télen baromi hideg. Egy vagyon fűteni és hűteni. Mellesleg nem vagyok benne biztos, hogy ilyet lehet bérelni, szerintem csak venni vagy készíttetni lehet. Azt is úgy kialakítani, hogy 1,5 méteres magasságig csempézett legyen, egy vagyok. Nem beszélve arról, hogy az nem csak úgy megy, hogy fogsz egy olyat és lerakod valami forgalmas helyen, kell rá közterület foglalási engedély, ha kapsz is, még ott lesz az hogy ezért fizetni kell havonta díjat. Meg akkor azt is gondold át, honnan szerzel bele áramot, vizet? Folyó víz előírások, hogy legyen egy szalonban.

Szóval ezt felejtsd el.


30-50.000 ért asztalt/helyet tudsz bérelni rendes szalonban.


Azt is lehet, hogy elmész először alkalmazottnak, kialakítod a vendégkört és utána dobbantasz.

2020. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát vize valahogy a kürtőskalácsosnak is van. Csak az áramot gondoltam ki, powerbankra gondoltam, de meggyőztél. :)


Pest megyei vagyok, nem tudom, hogy itt is 30-50k-e egy asztal a szalonban, vagy sem. Ha igen, az tök jó.


Inkább vállalkozó lennék, ha lehet, aztán, ha nem lehet, akkor kénytelen lennék alkalmazott lenni. Csak a saját magam ura szeretnék lenni, saját magamnak keresni a pénzt, ha lehet.


Esetleg plázában, vagy utcán lévő szalont béreljek? Erre tudsz valahogy tanácsot adni? Gondolom te is ezzel foglalkozol, hiszen a szabályokat ismered.

2020. jún. 26. 21:04
 10/26 A kérdező kommentje:
Amúgy felpontoztalak, köszi a segítő válaszaidat. Még nagyon tapasztalatlan vagyok, ez lesz az első melóhelyem. :)
2020. jún. 26. 21:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!