Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szimmetrikusabb...

Hogyan lehetne szimmetrikusabb az arcom?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szimmetrikus az arcom és ez zavar... esetleg valakinek van valami ötlete hogy hogy lehet a jobban szimmetrikus vagy hogy nézhetne ki jobban annak? Előre is köszönöm

2020. jún. 26. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Ha azt kérdeznéd hogyan tudnál még nőni 15cm-t azt tudnám (arra van egy praktika) de erre a kérdésre majd válaszol valaki más.


Szerintem az is jó kérdés lenne hogy hogyan tudnád növelni az iq-d 80-ra, de szerintem arra nincs megoldás.

2020. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Engem erdekelne a magassagnovelos tipp.:D
2020. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elmondanám akkor utána meg kellene öljelek.
2020. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

SENKINEK sem szimmetrikus az arca valójában. Így lett meg alkotva az ember, és nem is kell ezt a kérdést túlmisztifikálni.

Ha túlságosan szimmetrikus lenne az arc, az nem is szép, semmilyen karaktere nem lenne.

Persze, létezik olyan, akinél ez tényleg extrém mértékben fennáll, de az egy fogyatékosság. Kötve hiszem, hogy olyan lenne neked is.

Amíg látsz, tudsz járni, egészséges vagy és kiszolgál a szervezeted, - ez legyen a legkisebb problémád.

2020. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!