Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágassam-e a fenékig érő...

Levágassam-e a fenékig érő hajamat?

Figyelt kérdés

Üdv! Nagyon hosszú hajam van, kb fenékig érő mint neki: [link]

És ilyen hajban gondolkodok: [link]


Nagyon hosszú tényleg a hajam, és nehéz mosni, sokat kell fésülni, és mindenhová beakad. És eközben látom a barátaimat hogy csak éppen hogy megfésülik, felveszik a kabátot és már mennek is, velem ellentétben, akinek 3x átkell fésülni, és a kabátba is mindig beleakad, meg szinte mindenbe, kilincsbe, cipzárba, mindenhova.

Főleg most nyáron, én konkrétan megfulladok. Befonni még nem tudom. 2 éve próbálom befonni magamnak a hajamat de sehogy sem akar sikerülni, pedig fonni tudok. Felkötve meg ugyanez. Se sapkát nem hordhatok, és így is beleakad mindenbe. De nagyon sok minden jó is köt a hajamhoz. Mindig megdicsérik, ami jól esik, meg fonogatják. Minden rövid hajú lány ilyenről "álmodik", és pont ezért necces a kérdés, hogy ha én levágatom akkor 1,Az emberek nem csak azért jöttek oda mert szép hosszú hajam van 2, Nem-e fogom vissza "sírni" a hosszú hajat.


Ha ti vágattatok a hajatokból (hosszannól) megbántátok?

Illetve rövid hajú lányok, nem olyan jó a hosszú haj, mint ahogy mutatjuk. Köszönöm előre is a segítséget!



2020. jún. 27. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
En nem vagatnam le a helyedben, szerintem a masodik nagyon csunya az elsőhöz kepest
2020. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is gyonyoru az elso. Nekem a hasamig ert par honapja es ugy vagattam le, de nagyon megbantam.
2020. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hátközépig érő hajamat vágattam most le ilyenre, mint a második képen van. Máskor volt, hogy derékig ért, úgy vágattam le ekkorára. Sosem bántam meg, egyrészt mert gyorsan nő a hajam, ha akarom pikk pakk visszanövesztem, de sokkal könnyebb mosni, szárítani a második hosszúságával. Plusz ami még jó, hogy nagyon megkönnyebbül a fejem, ahogy az a hatalmas súly lejön róla. Időnként hagyom hosszúra, de mindig rájövök, hogy a második hossz jobb, megyek és levágatom újra.
2020. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, ha zavar a mindennapjaidban és ekkora tehernek érzed, akkor vágasd le.
2020. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is kb ekkora volt (lehet kicsit rövidebb) és én is levágattam. IMÁDOM! Lehető legjobb döntés volt, engem is zavart és már kicsit igénytelennek láttam hogy ilyen hosszú. Ahogy leírtad nehéz vele minden. Most akkora a hajam mint a képet mutattad(a rövid) és sokkal “felszabadultabb” vagyok vele, nincs gond a mosásnál, fésülésnél. Szerintem simán vállald be ha te is úgy érzed hogy nem hiányozna:)

(Persze én is féltem hogy fog de nem fog hidd el)

2020. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is volt régen ilyen hosszú (bár közel sem olyan szép és egészséges, mint az első képen), mindenki irigyelte, de én már nem bírtam vele, tényleg rémálom volt kezelni. Rövidre vágattam, nem bántam meg, azóta megint hosszú, és megint az agyamra megy. Ha ennyire sok gondot okoz a hajad, szerintem megéri kipróbálni a rövidebbet, legfeljebb visszanöveszted, ha mégsem válik be. A második képen látható frizura nem is lenne drasztikus váltás.
2020. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még gondolkodom rajta! 😊
2020. jún. 27. 19:08
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem, ne vágasd le. A második, olyan tömeg frizura mindenki ilyet csináltat. A nagyon hosszú meg pont azért különleges , mert ilyen hosszú és szép. Nem mindenkinek sikerül ilyen hosszúra növeszteni.
2020. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Én tavalyelőtt a fenék alá érő hajamat kopaszra vágattam, és nagyon jó döntés volt. Azóta se növesztettem meg pixie frizuránál hosszabbra, imádok a különböző rövid frizurákkal játszani. Most pénteken vágattam le pont legutóbb, 6 mm-re, nyárra tökéletes lesz.
2020. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Neeeeee! Szerintem semmiképp. Egy lányt annyira különlegessé tud tenni a hosszú haj. Rövid haja végülis bárkinek lehet, hosszú viszont nem... az rengeteg idő. Én 4 éve vágtattam le a szintén derékig érőmet... annyira megbántam. Azóta visszatört, rengeteget kínlódok vele.:(
2020. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!