Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavarnak a műkörmök?

Fiúk titeket zavarnak a műkörmök?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jó kategória, de itt tuti hogy több választ kapok:)

Ha egy lány amúgy normális, okos, intelligens stb. egyszóval minden rendben van vele belsőre és külsőre is, akkor zavaró ha műköröme van? Kort is írjátok légyszi!



2020. júl. 5. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Jeleztem a rossz kategóriát!
2020. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavar, hanem egyenesen bejön. Biztos megkapom a szokásos lepontozást és hasonlókat, de szerintem szexi tud lenni egy jó köröm. És nem, nem lesz ettől valaki plázaribi vagy ilyesmi.
2020. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
28 F
2020. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A problémám a műkörömmel, hogy amint elkezd lenőni (2-3 nap múlva) már látszik és csúnya. Van szép és igényes műköröm - habár ez is ritka - és aznap, mikor készül egy ilyen, szép is. De 1-2 napért nem éri meg. Ráadásul általánosságban, aki műkörmöt csinál, annak alatta elég ronda a körme és ezt akarja eltakarni. Na ez se vonzó dolog. Egyszóval, inkább legyen natúr ápolt rövid körme egy lánynak, mint bármilyen mű.
2020. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Soha nem értettem minek a mű, ha ott az igazi is?

Nekem visszataszító, ha észreveszem, nem is érdekel a hölgy komolyabb kapcsolatra ha mű karmai vannak. Szexi meg minden, de hosszútávra nem tervezek ilyennel.

Páromé igazi, rövid, de mindig kifesti otthon, ezt szeretem benne.

2020. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Iszonyúan zavaró, bunkó, prolis hatást kelt.
2020. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Leirom hogy zavar, erre lepontoztok? Akkor minek a kérdés?


5.

2020. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 én nem pontoztalak le. Mindenki véleményét elgogadom, ezért is kérdeztem. Köszönöm mindenki válaszát:)
2020. júl. 5. 22:40
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Az attól függ milyen műköröm lesz amit hordasz. Ez számít másoknál.
2020. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
A sima koromlakk is leno 1-2 nap utan. Tehat akkor a rovid natur az elfogadott. Meg jo hogy nem mindenki nektek akar megfelelni.
2020. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!